Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vždy po jedeni mi je zima

Denz

lolososo-

Téma: som z inej doby

ktosom
Dnes 17:44
xxx.xxx.143.214

neviem to vysvetliť ale este pred pol rokom som žil v roku 1633 a zrazu sa ocitnem v roku 2010...ako by to bol sen a zrazu sa neviem z toho sna prebudiť a žijem v nejakej čudnej buducnosti...toto píšem vdaka jednym profesorom..internet mam pred sebou asi 5 krat. neviem si to vysvetliť.

šušu

onania??by si sa cudoval kolko to urobi...sa zapotis a potom ti je teplo...a hned zima...a to vzdy ked sa najes tak sa to v tebe deje...je to divne ja viem...ale cital som to

Denz

akototojemož
Včera 18:58
xxx.xxx.143.214

strašne často sa fučim . vie ma rozoštvať aj /////. hocičo. teraz nemam čo jesť som nervozny nasrany.....//// . vonku je zima sere ma to . mrznem nemame doma radiatori.... skušal som chodiť do kostola ale tam je tiež zima. ked mam chuť na pečene mama doma spraví dusene. ked mam chuť na sladké spraví rizoto. je to normalne?

lolososo

čo ma stym spoločné onanania? ... na to nemam čas . lebo ked si aj idem tak si dam ginko nech mi rozprudi krv a spermie len nech tak trielia wrrrrrrrrrrrrrrr

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.