Akym sposobom prestat fajcit?

Príspevok v téme: Akym sposobom prestat fajcit?
Sash!

Ahojte.. Mam taký problem,že fajčim a priateľ to neznaša.. Chcem prestať,ale tažko.. Nechcem skončiť vzťah len pre moje fajčenie,už neviem,čo mam robiť. Tie sračky o nalepkach a žuvačkach proti fajčeniu su na nič.. Preto pišem sem,či neviete o nejakom spôsobe ako prestať fajčiť. (Okrem tych žuvačiek a nalepkach)... Ak o niečom viete,poradte,prosím Vás.. Bez ironie.. Dakujem..

Tomas12345

Skusal by som odnaucit fajcit tak ze postupne budem fajcit menej a menej. Ak denen vyfajcim 5 cigariet tak nabuduci tyzden si dam len 4 cigarety a dalsi zase 3 cigarety a takto az na uplne vysadenie.

poglit

Fajčil som odjakživa a už som neveril ďalším pokusom prestať fajčiť. Ak by nebolo lekárov, ktorí mi pohrozili problémami, ktoré mi hrozia, ani by som sa nepokúsil s tým skoncovať. Zo začiatku som vyskúšal nikotínové náplaste, no po čase je to veľmi nákladné. Proste, toľko peňazí som utrácať nemohol. Allena Carra som prečítal asi 100-krát. Ale takto míňať som tiež nemohol Nicoin bolo jediné, čo mi pomohlo - -odkaz odstránený-

Sparx

Presne toto som zažíval aj ja a myslím, že každý fajčiar. Je to hnus, svinstvo, s ktorým netreba začínať - to je také všeobecné.... Ja ako bývalý fajčiar som vytvoril blog, v ktorom sa vám budem snažiť pomocť, ktorí chcete....píšte a spolu to dáme na základe mojich skúseností dosť závislého fajčiara - tu máš link:.
nefajci.blogspot.nl

palilev

Fajčil som 25 rokov v poslednom čase 40-60cigariet dene .Fajčil som malborky tak si predstav kolko to je eur na den a kolko na mesiac tak ma to motyvovalo ze som si vypočital koko ušetrim a nielen to ale nefajčim uz viac ako mesiac chodim vecer behavat do parku a stale ked mam chud na cigaretu tak najprv zamestnam ruky a potom mozok alebo zavolam znamemu a ver ci never funguje to len som troch nervoznejši ale po case to púminie aspon dufam tak ti prajem vela trpezlivosti palino

prezývka :)

cchem sa pochválit :)

uz 2 týždne nefajčím :)
zapalila som si predvčerom, 1x potiahla, a zahasila,, vooobec mi ten humus nechutil.. huraaaaaaa, huraaaaaaaa :)

Nani

Sash! blahoželám! Keď je ale partner nefajčiar, pre neho to nič neznamená, 20 alebo 35, možno by toleroval 3-5 denne, ale aj leby si fajčila iba jednu denne, stále si fajčiarka.

Sash!

Pomaly,ale isto prestavam.. Pomenej:)
Bola 1 krabicka aj nejakych 15 cigariet,teraz uz iba 1 krabicka. :)
Aspoň dačo;-)