Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

švihadlo - ano ci nie pri celulitide?

Príspevok v téme: švihadlo - ano ci nie pri celulitide?
ja :)

ked si dam do vyhladavaca "skakanie a celulitida" vyhodi mi mnozstvo stranok, no na kazdej sa pise nieco ine, raz pisu ze tento sport je vynikajuci v boji proti celulitide, ini zasa ze je to nevhodne, pretoze sa narusuje elasticita koze. kde je pravda? skakat som zacala za ucelom zbavit sa celulitidy ale teraz neviem...

Henrieta89

Ja som mala celulitidu a nie malicku,tiez som si myslela,ze sa toho nezbavim,ale prave to svihadlo co tu spominate mi ako jedine pomohlo...cvicila som 2mesiace kazdy den ale 60minut a funguje to sklvele sama som tomu neverila

vklen

ako liečiť kiahne - určite si to zapamätám do smrti - kúpel v Hypermangáne, osušiť telo, natierať tekutým mliekom TANNA - vlekárni predajú, a samozrejme niečo na zníženie teploty,lebo tie sú v prvé tri dni vysoké

luckaaaaaaaa

ja som zasa citala, ze skakanie kozu uvolnuje... mozno nieco na tom je.. ved je gravitacia.. podla mna celulutidu nezlepsi...

ja :)

ano, zle som sa vyjadrila tym "zbavit sa". myslela som vlastne predijst zhorseniu a dufat v aspon malicke zlepsenie.

luciaaa77777

myslim ze celulitidy s azbavit neda, ale cvicenim sa da redukovat. a myslim ze skakanim cez svihadlo sa urcite nezhorsi. kazda fyzicka aktivita je prospesna

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

švihadlo - ano ci nie pri celulitide? - Fórum - ZDRAVIE.sk