Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Modriny

Príspevok v téme: Modriny
Marry184

Tento moj novy problem vlastne suvisi trocha zo starym.Meškala mi menstruacia a bola som na vyvolavačke(vyvolavacej injekcii aby sa dostavila menstruacia) ta zabrala. Po tej vyvolavačke ktora sa dava asi vecsinou do zadku som nemohla par dni poriadne chodit ani spat. Strasne ma to bolelo. Už som pred tym mala taku injekciu ale vtedy to nebolo az take hrozne. Urobila sa mi na tom mieste skareda modrina, ktora dost menila farbu. Myslim že to nieje až taka neobvykla vec.
Lenže bolest mi ustupila a modrina neskor tiež. Všetko bolo v pohode až do teraz. Znovu ma začalo boliet presne to iste miesto kde bola vpychnuta ta injekcia a kde bola ta skarda modrina a pritom to je asi 3-4 mesiace od tej injekcie. Nemam tam ziadne viditelne znak po modrine, len som si všimla že je este vidno bodka, teda taka malička chrastička po vpichu injekcie.Je možne ze by ma ta modrina,ktora tam nieje vidno zacala znova boliet,alebo možem mat niečo zo svalom??
Dakujem za vase odpovede a nazory s pozdravom Marry

pinsua

ahoj ja som si dala pichnut tuto injekciu vyvolavaciu v piatok a dnes je nedela....od piatku nemozem chodit, spat a ani sediet na tej strane, kde mi ju pichli a uvolneny sval na zadku som mala......je to hrozna bolest. Kolko ma to bude este boliet?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Modriny - Fórum - ZDRAVIE.sk