Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ganelli

prezývka :)

takze, dnes rano som ich vyskusala..
mala som sive..
ako pisala letnička - trošisku som zavadila a uz to tam bolo zotrete..
este chcem vyskusat, ze aplikator si necham a natrem mojim tienmi :)) mozno to bude tiez fungovat...
na moj vkus boli tieto sive moc leskle, trblietave... ja take nemam moc rada...
nevydrzia dlho, ak si pod ne nedas ziadny podklad pod ocny make-up.. ja osm si nedala... a uz to mam takmer cele zotrete...
tiez si ich určite uz druhykrat neobjednam.. jednak farba nesedi, jednak nevydrzia dlho a nie je to az taky efekt, ako v reklame na ganelli stranke.. mozno tie ine odtiene. neviem, ale tato siva nic moc.. krajsie sa nalicim sama, ako s tymito... :)
ale tak, za vyskusanie nič nedate baby.. kazda ma ine viecko, na kazdej to moze inak ukazat :) ja si tiene netaham az moc mimo viecka smerom k spankom, mozno preto sa mi to moc nepacilo na mne...

letnička

ja som ich mala...doporučujem opatrnosť pri manipulácii. ak nahodou zavadiš čo len jemne o tu stranu kde su tiene hned to zotreš a pri aplikácii to vidieť. idealne su na viečko aké majú aziatky-také plné bez vrások. na tom to vyzerá dobre. inak ja som nebola bohviekao ohúrená. vyskúšala som ale viac si ich neobjednám. tak ako s nimi sa nalíčim aj klasickými tieňmi

Matuliq

tak daj vedieet potom ake su...ako dlho vydrzia atd. :) ja ked som pozerala tu stranku tak sa mi zdala taka cudna ze to bude nejaky podvod:D no asi som sa mylila tak som rada:)

prezývka :)

tiez som ich včera dostala a podla obrazku na nete su omnoho svetlejsie ale pekne.. este som ich neaplikovala ale uz sa na to tesim :)

frederic

Ja som si ich objednala a predvčerom mi už prišli. Je to super :) a som spokojná s tým, že v skutočnosti sú tie otiene svetlejšie, než na počítači.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ganelli - Fórum - ZDRAVIE.sk