chcem cvicit taebo

Príspevok v téme: chcem cvicit taebo
taebo

ahojte, chcela by som cvicit taebo, velmi ma to laka, ale studujem v BA a vsetky tie kurzy su pre mna ako obcasnu brigadnicku dost drahe, ked sa chcem tomu venovat dva-trikrat za tyzden..nemozem si momentalne dovolit davat na to tyzdenne 400-500korun.. no 13-17eur?! :-D chcela by som vas poprosit, ak mate niekto nejake videa taebo na stiahnutie, najlepsie nejake dvd cele cvicenia dajte mi sem prosim nejaky link kde si to mozem stiahnut.. velmi pekne dakujem!

MMMaruska

ivaa, ahoj, sorry že až treaz píšem snád si všimneš odpoved, jasné daju sa stiahnuť, stiahni si youtubedownloader:)

MMMaruska

osobne som si stiahla z youtube 5videí po asi 10 min, nasledujú zas sebou ako jedno ucelené cvičenie a som spokojná

Mirka023

17 eur? Ja chodim na taebo a jeden vstup u nas stoji 2 eura... pernamentka na mesiac asi 15. A doma to nie je ono... neviem si to predstaviť, že to cvičim pri telke...

taebo

no moj..keby to bolo take jednoduche, tak sem nepisem..ja nechcem videjka na youtube...chcem si nieco free stiahnut aby to nemalo tri az pat minut ale nejake ucelene cvicenie...