Čo darujete svojim partnerom na valentina?

Maoam

podla mna si bud urobite pekny vecer u vas, alebo niekam pojdete von a potom by ta rad videl v neglize a s rozpustenymi vlasmi sebavedomu...ak je normalny, tak ta schmatne ;D

len nesyp lupene ruzi na postel a tak...sviecka je OK

i ked, ak sa tam objavis takto, asi ta najskor posadi na stol alebo komodu ;D

slnecnica

plyšáka v nadrozmernej veľkosti, podušku v tvare srdca ohnivočervenej farby, trenky s nápisom ajlavju príp a obrázkami rôznych polôh...
nič z toho :-) tento deň neuznávam a je mi na grc z tej všadeprítomnej sladkosti

valentinka26

noo ja s tym tiez suhlasim ze valentin je maximalne gycovy sviatok a aj ked mam priatela velmi ho neuznavam...ale zhodou nahod mame 14teho aj vyrocie cize mu chcem nieco podarovat:)od mid al fotku v ramceku an narodky cize toto som vypustila ale asi mu dam len nejakeho drobnuckeho plysacika so srdieckom...aj ekd to nieje originalne ale nejaku drobu spomienku na spolocny prvy valentin mat bude:)+nejaku sladku dobrotku

rony26

jaraaaaaa: ja som to nemyslel tak,zeby to nebol vhodny darcek, mne sa to paci, len mi to prislo vtipne a z chuti ma to pobavilo, to je cele ;-)
a s tym, ze valentin ako taky je gycovy suhlasim...teda podstata je pekna, len to okolo toho sa nejako do......