Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

farbenie obocia

Príspevok v téme: farbenie obocia
janaaaaa

ahojte. mam dost tmave oboce, je take tmavo sive, nie uplne cierne. ale mam blond vlasy - odfarbene, no moje prirodzene su take spinavo blond, nieje to az taky kontrast, ale aj tak by som si chcela aspon vyskusat zafarbit obocie na hnedo. mate s tym skusenosti? ktore farby su najlepsie a za rozumnu cenu :)

mellinda

Ja som presne ta kombinacia ako ty, tiez mam od prirody obocie takej farby. Farbenia u kozmeticky by som sa osobne bala. Lebo to je dost podstatna cast tvare a je to bud, alebo. Ja pouzivam obycajnu hnedu ceruzku, ktora obociu doda taky teply nadych.

Ema132

a hlavne davaj pozor k akej kozmeticke ides...ja by som si to v ziote uz nedala... bola som "donutena" na jednej sutazi kozmetickou ktoru sme tam mali...povedala som si, ze snad vie co robi a vyzerala som ako klaun...:/

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.