Ake meno by ste dali psovi labradora?

kdejeIQ

Vseobecne by to mali byt 2-3% jeho telesnej vahy ak je uz dospely. Stenatam priblizne 10% z ich vahy ale postupne znizovat davku. Najlepsie bude, ak sa opytas veterinara.

My davame tym nasim jest dvakrat denne. Ak je pes dospely, staci len raz ale vacsie mnozstvo. My sme to rozdelili na polovicu a davame dvakrat :)

labradorka

chcela by som sa ta este opytat, ked si uz tu, kolko kg zradla zje labrador a kolkokrat za den ho chovate,dakujem

kdejeIQ

Trosku sa naozaj podoba na leva (z Narnie):) len v takej zmenšenej podobe...

A zatial som ho nepocula rozpravat :)

kdejeIQ

Leo by aj mohlo byt podla mna, ak sa ti to paci :) Akurat k Leovi sa tazko hlada zdrobnenina a ja obcas pouzivam pri psikoch zdrobneniny :) jedine Leoško :D

Ja toho nasho volam niekedy Badynko, niekedy Bado (ked neposlucha). Este mame jedneho psika a ten sa vola Aslan, ale on je z cistokrvneho chovu s papiermi, cize on to meno mal uz od narodenia. Mohli sme ho zmenit ale celkom sa nam zapacilo :)

labradorka

Bruno aj mna napadlo.... :)
este ma napadlo: Teo, Leo...ale to neviem,kao by sa vyslovovalo...Damy? čiko?

:DDD

kdejeIQ

Ja mam labradora Badyho :) Dost otrepane ale na toho nasho zlteho sa to vyslovene hodí...
Mne sa celkom pacia Benji, Bruno, Marley, Ares, ...Mozes sa inspirovat menami osobnosti, bohov,...
Dalo by sa vela vymyslat :)