Ach ta svokra...

ahoj123

aj moja mama teda muzova svokra ma mojho manzela rada aj on ju....moja svokra,cize jeho mama - striga...ale akosi tie matky synov su hnusoby svokry vacsinou....dufam ze ja budem fajn svokra :D

mate59

Moju svokru mám rád a aj ona mňa.Nemám žiadny problém.A musí byť aj kúsok tolerancie.Ináč bez problémov.

krtko34

ja som sa hlavne koli svokre po 7 rokoch rozisla s partnerom. Ale musim povedat ze on na nu velmi dal a ona nam rozkazovala aj kedy mame ist na letnu dovolenku a co budeme cez vikend robit. A tak som sa jeden den zbalila a bolo.

LilaAbner

no, my sme mali spociatku velmi dobry vztah,s manzelom sme tam stale chodievali na vikendy.lenze jedneho dna zavolala mojmu muzovi,a zacala mu pistat do telefonu,ze nech sa vrati domov,ze nebude robit na nejaku zensku.inac,robim aj ja a este aj studujem,snazim sa,ale pre nu je to malo.ale zacala s tym preto,lebo nemala peniaze a bola zvyknuta,ze moj muz pokym byval doma,jej furt daval.akurat mala smolu,ze som ju cez telefon pocula.nic som sice nehovorila,ale manzel jej povedal,ze som to pocula.ona nieze by sa hanbila jak pes,ale este sa nadurdila a uz vyse roka sa s nami (ani s vlastnym synom) nebavi.dokonca sa tvarila,ze ma nevidi v autobuse,ked som sedela par sedadiel pred nou.takze tak.:-)

Kesi!

Ježíš tá moja je čistá sviňa.. Byvame spolu v jednom dome,dom je sice veľký ale ju vidim na každom rohu,neviem čim to je prečo sa tak správa,bude to asi vekom,kedže ja mam 20 a manžel 33.rokov. Ale ona je diabol.. Ako minule som skladala spod.bielizen do zasuvky a prisla jak piča začala vrieskať a vyhadzala ho von lebo ževraj nie je dobre poukladane,videli ste vacsiu sviňu? Alebo ked navarim,švagrina je spokojna s manželom,manžel tak isto aj svokor len ona musi rypať.. Už ked som spomenula svokra to je anjel,lepsieho som mať nemohla(myslim v dobrom)..To je šlovek s veľkým C ale ona... To bez komentara,aspon že teraz nie je doma.. Ked ju vidím,tak infarktový stav chytam.. Ja sa snažim s ňou vychadzať dobre,niekedy aj požartujem,len aby sa zasmiala,ale je to jedna veľka hnusná stara striga.. Sorry za vyrazy,ale keby ste vedeli,čo ja pri nej preživam.. Nejak to vydržim do leta.. a zbalim seba aj manžela a pojdeme k nam.. Pri nej sa to skratka neda vydržať..