orange

Príspevok v téme: orange
candy7

ahojte prosím vás chcela by som sa spýtat v 23.decembra mi končil pavšal na telefon,myslela som si že ked je zmluva do decembra tak to zaniká,ale teraz mi prišla faktúra za januar hoci telefon ani číslo nepoužívam má to tak byt? stretol sa už niekto z takým niečim?prosím poradte mi čo robit ,a či je to v poriadku ked vám vobec neoznámia ako to je.

[zruseny8]

orange ta na nic neupozornuje. proste je potrebne si to odsledovat. na rozdiel od t-mobile ktory dostatocny cas dopredu vam oznami ze pomaly sa blizi koniec zmluvy a mozete si vybrat nieco ine. orange to ma tak ze ked si sama nezrusis ten pausal (je potrebne zajst do orange predajne) tak ti ten pausal bude prebiehat neustale. ja som to tak mala, ze v auguste mi skoncila dvojrocna zmmluva ale chcela som vyuzit az vianocnu ponuku, tak som im bola povedat ze ci by som ten pausal nemohla vyuzivat este niekolko mesiacov (nevedela som totiz ze oni to automaticky robia) a potom koncom novembra som vyuzila vianocnu akciu

beb

Dobre si prečítaj zmluvu, určite to tam je. Ak si nechcela pokračovať, bolo treba dať výpoveď zo zmluvy. To je normálny postup, s týmto zlodejina nemá nič spoločné.

candy7

no to som nevedela ,že ich možem ešte využívat takže aj minulý mesiac aj tento som platila za nič ,no tak dobre pojdem tam osobne dakujem vám za rady už budem múdrejšia

[zruseny1]

ja ked som si vybavovala pausal u nich tak slecna mi povedala ze po uplynuti viazanosti stale pokracujem tak ako predtym a ze potom bude treba prist a zrusit to.... mne skoncila viazanost... a az po 4 mesiacoch po jej uplynuti som si to zrusila, pretoze som este vyuzivala tie sluzby

datelinka

candy a hlavne si zapamataj, všetky zmluvy sa robia písomne. ty musíš svojím podpisom potvrdiť zmluvu, tak isto aj druhá strana. to je právna forma zmluvy. akejkoľvek.

datelinka

ja platím pozadu napríklad. candy, to ti nikto nepovie. to je "tajomstvo" ako mať čo najvyššie zisky. utekaj čo najskôr do predajne a zruš zmluvu. a ten paušál, čo máš predplatený, si kľudne prevolaj.

[zruseny1]

ta doba, ktoru si mala v zmluve iba urcuje ze pocas nej sa pausal nesmie rusit ( teda moze, ale plati sa za to )
ale to, ze tato doba uz ubehla, neznamena ze zmluva sa ti rusi..ako tu vraveli, treba zajst k nim a poziadat o zrusenie ak ten pausal uz nechces... nie je to z ich strany ziadna chyba... takto to robia bezne..aj u mna to tak bolo kedysi..a pausal som si zrusila az po ked som sama chcela