Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

13´´ notebooky - vas nazor?

lost

Mal som 13,3" a iny je pre mna jednoducho velky... Teraz mi vyrastol na 14,1" a je znatelne vacsi a aj tazsi o 400 gramov, i ked pevnejsi :)

Mal mechaniku, to tie co maju 12" maju tiez, ale mensie uz asi nie.

Isteze vahovo cim mensi tym lahsi, opacne to nejde, jedine ak by to bol nejaky hi-end velky, a to by som bol zvedavy kto by potreboval 17az20" notebook na cesty :D

Nenavidim to dislekticke rozmiestnenie klavisnice na IBM (lenovo) FN a Ctrl..

Mne ide logicky o to, ze pokial je rozlisenie 1280x800 aj na 12" a aj na 15" tak je to absolutne jedno ktory zoberiem, pretoze pixle (aka rozlisenie) urcuju co sa mi tam na plochu zmesti a co nie.

maly notebook + velky monitor doma, moja najoblubenejsia kombinacia :)

soffa

ja mam hp,a som s nim spokojna lebo je to moj prvy notebook...takze neviem posudit.bracho ma toshibu,ta je tiez fajn.ale zavisi od konkretneho typu ak raz naradis na zly kazovi notebook ani znacka ti nepomoze

LenovIdeaPod

no ved ja nevravim, ze ostatne zn. su zle, mala som HP a bola som nadmieru spokojna, kym som si nan omylom nevyliala dzus :( no a MSI (co by mala byt fajn zn.) tak mojim kamoskam sa kazia... je to len vecou konkretneho booku...

cappy

:D ...ale prosim ta...ja studujem nieco pdoobne ako informu...kazdy ma svoju oblubenu znacku tak ako u mobilov...a naprikadl asus ma kazive displeye...msi to je znacka jak neznacka...kazdy mi vravel ze HP je taka super...a mozno aj je...pozri, ntb mas 2 roky v zaruke ak ti pojde dobre tie dve roky nebude robit problemy ani potom...kamarat si kupil sony...asi to najlepsie..po 10 minuatch mu odisiel..a nakoneic mu museli dodat novy :D ..takze to ams tak s tymi znackami..vsetko zavisi od vyrobnej serie...bude s podari cela alebo je cela na nic :)

LenovIdeaPod

..a este som chcela dodat, ze potrebujem, aby mal NTB vydrz minim. 3 a pol hod. (kvoli prednaskam)...takze ten mensi by bodol (13-14)-len kamos ma akosi odhovara kvoli procesorom..

LenovIdeaPod

no a co sa znacky tyka, kamarat (vystudoval inform.) mi radil zn. ako lenovo,msi,asus,nie acer,hp..A zase tvrdi ze mechanika je dolezita, pre mna za mna by aj nemusela byt, sak film dam aj cez usb :)

LenovIdeaPod

jasne, cenovo max. do 500eur (peniaze si musim setrit aj na intrak, cestu, stravu, knihy atd). Maly uplne nechcem, bola by som nervozna :) max. 13,3 a vyssie.

cappy

no mna v jednej firme chceli silou mocou presvedcit na 17a HP...som sa nedala =) ...take cudo velke zase nechcem...a nakoniec som si za taku istu cenu jak mi chceli dat HP kupila acer este vykonejsi s taskou a myskou...
vies, oni sa sice daju prepojit...ale ked uz raz mmas notebook, tak sa ti nic nebude chciet prepajat :) ..a ze cim mensi displey, tym viac sa kazia oci a chrbtica :)

datelinka

cappy, ja mám blue, nie green, ale nie je to len dizajn, čo ho robí výborným.
presne to som chcela napísať, ak ti treba v škole veľa kresliť, ako na technike, nie je dobrý malý displej, ideál by bola aspoň 17-ka. ale zas každý NB sa dá prepojiť pri dlhšej práci s akýmkoľvek väčším monitorom.

cappy

LenovIdeaPoD
ja som si nakoniec kupila acer aspire 5738ZG..hoci ma Vistu, mne problemy zatial nerobi..ale teraz je uz v ponuke aj Win 7 (omnoho lepsi)..moj ma 15.6a vazi nejake 2.3 kg...okrem visty ma dobre vybavenie vo vnutri...ja chodim na technicku univerzitu, takze ma prehovorili zue pre mna je elpsi vacsi displey...inak som tiez chcela taky ze do kabelky dam :)
len podla mna zbytocne drahu zancku si
chces kupit...lebo ekd kupuejs notebook, ty platis aj za nu...ale 13.3" maju dvd mechaniku..tie 11" ju nemaju...ak chces ntb do skoly a len tak ze na net a nejake tie seminarky, tak asi staci aj ten maly...ale to uz asi nie su tak notebooky ako netbooky...ale si myslis, ze vsetko je len sila zvyku, ci ams mensi ci vacsi, ja mam uz aj s numerikou

datelinka
ten notebook je rozkosny z toho linku :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

13´´ notebooky - vas nazor? - Fórum - ZDRAVIE.sk