Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kam k ocnemu ?

lost

No jo :D

zaujimave... mozno to je prievan ale, mozno nie, ktovie, lebo vlak bol deravy alebo co, tak tam fukalo vcera :D

lost

Mal som tento jacmen tak dva tyzdne od Silvestra... A za dva tyzdne je to tu znova, ale ani to nezmizlo perfektne 100%-tne, bolo to tam vidiet, velmi malo, ale bolo.

Mliecne obmedzujem celkom dost..

Mirka023

Ono jačmeň nie je zaležitosťou oka... si myslim. Je to dôsledok niečoho zleho vo vnutri tela. Ja ked som mala jačmeň, tak som pila GSE a koloidne striebro, proste telo sa musi zbaviť plesní v tele... neviem presne, čo radi RNG... už nepametam. A troška zdravšie sa stravovať, kym ti to nezmizne, obmedz hlavne mliečne veci. No a do oka kvapkať koloidne sttriebro.
Inak mne to zmizlo za 2 dni, ale hned som začala piť GSE...

sade8

mne pomohlo - ked som si prikladala laliove lupene ktore boli namocene v alkohole - rychlo sa to vyliecilo, doktorka mi predpisovala vselijake maste ale tie neboli take ucinne, no a ked zmizol jacmen tak som si cistila mihalnice vatovou tycinkou teda vlastne viecko - tam kde vyrastaju mihalnice - lebo prave tak vznikaju tie hnusne jacmene ze sa zapcha zlaza, takze mne to pomohlo - to cistenie a ta lalia

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kam k ocnemu ? - Fórum - ZDRAVIE.sk