Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nefunguje mi gmail

zuzi23

dá sa to nastaviť, aby som stále nemusela chodiť na stránku, tak v pravom rohu vedla hodiniek je obálka, ked mi dojde mail tak je modrá a ked nie, tak je biela, no teraz aj ked mám mail, tak je stále biela a vypisuje ked na nu idem off line a to potrebujem opraviť aby mi znovu ukazovalo či dostanem mail a tým pádom ked posielam maily mi nechce pripojiť ani prílohu

Denz

ak si ty offline,tak v pravo hore mas take,ze...nastavenie.Klikni na to a zobrazia sa ti hore rozne nastavenia kde budes mat aj offline.....ak na to kliknes dostanes sa do vnutra a tam zaskrtni Vypnúť Pošta Offline v tomto počítači
a malo by to byt ok.

lost

To myslis ten Gmail Notifier ?

Skus ho vypnut a znova zapnut, alebo klikni na to pravym tlacikom mysi a daj ze "Check mail now" a ak ano to nepojde, tak skus reset pocitaca, a ak ani to nepojde tak to skus odinstalovat a znovu nainstalovat.

Mne to takto raz tiez blblo, ale spravil som vsetko co som napisal, tak neviem co konkretne tomu pomohlo.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nefunguje mi gmail - Fórum - ZDRAVIE.sk