Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

rovne vlasy

Príspevok v téme: rovne vlasy
nikolienka

ahojte :-) mam jeden mensi problem .. vcera som bola u kadernicky a dala som sa ostrihat po ramena a do postupna a mam v plane si zehlit vlasy .. vcera som si kupila aj vosk na vlasy .. kuceravia sa mi iba konce ale vzdy ked si vyzehlim vydrzi mi to iba nejake dve hodinky a potom sa mi to zasa skuceravy.. nejaky navod ako si spravne zehlit vlasy aby boli dlhsi cas rovne ??:(

sydney

ja si davam to mlieko tesne pred zhelenim,a v phoode.a zehlenie mi nenici vlasy,pouzivam sampony,regeneracne kurry a masky a kadernicka ma vzdy pochvali,ake mam zdrave vlasy. ked si niekto zheli vlasy a svihne raz za mesiac masku,jasne ze sa to znici

xyzz

oh.my.gosh
www.vlasy-kosmetika.cz
na krabičke sa píše že chráni pred vonkajšími vplyvmi, nečistotami, slnkom a horúcim vzduchom fénu. Ale mne to kaderníčka odporučila ako prípravok na žehlenie.

lluullu

ja si osusim vlasy uterakom, nastriekam ten sprej, rozcesem vlasy, necham volne ususit alebo vyfenujem a az potom, ked su suche ich vyzehlim...

xyzz

Ja mám taký olejček od kaderníčky, Light Tears, je to celkom fajn, vydržia mi rovné do ďalšieho umytia... A znočené ich nemám vôbec... včera som bola u kaderníčky, aj tá mi povedala že mám krásne, zdravé vlasy. A ešte je dobré na žehlenie aj Got2be ten sprej v takom fialovom balení...

xyzz

Ja mám taký olejček od kaderníčky, Light Tears, je to celkom fajn, vydržia mi rovné do ďalšieho umytia... A znočené ich nemám vôbec... včera som bola u kaderníčky, aj tá mi povedala že mám krásne, zdravé vlasy. A ešte je dobré na žehlenie aj Got2be ten sprej v takom fialovom balení...

ana555

baby nežehliťe!!! budete mať po čase vysušené vlasy,aj ja mám kvalitnú remingtonku,ale je to predsa len vysoká teplota a to vlasom neprospieva!!! či máš ochranný sprej alebo nie!!!

LucnyKvet

nikolienka, aj ty už chceš vyzerať ako každá druhá??? neblazní , buď svojská!!!Najkrajšie vlasy sú prirodzené, a to určite nebudú dokonale rovné, naviac ich budeš mať absolutne zničené.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

rovne vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk