neviem dosiahnut orgazmus.. a nie len pri sexe..

Príspevok v téme: neviem dosiahnut orgazmus.. a nie len pri sexe..
neurcita

a neviem co s tym mam robit. Najprv som si myslela ze to sa casom spravi, no po polrocnom vztahu je to stale horsie a horsie. V poslednej dobe ma nevie urobit uz ani rukou a oralny sex mi je neprijemny. Ked s tym zacne neviem sa uvolnit, citim sa trapne a nakoniec sa nedopracujeme ani k samotnemu sexu lebo zacnem mat zabrany. Kedysi som si to zvykla robievat sama ale teraz nemam chut. A ak ju raz za cas dostanem nikdy sa mi nepodari uspokojit sa a po dvadsiatich minutach nicoho to obycajne zabalim. Asi musim zniet maximalne divne ale poslednu dobu sa s nim nechcem ani bozkavat. Este k tomu mam pocit ze mame nejaku prvu mensiu krizu. Pripisovala by som to tomu no tieto problemy zacali uz predtym. Lubim ho a nechcem o neho prist. Ale akokolvek sa snazim orgazmus nedosiahnem, poslednu dobu rozmyslam o uplne inych veciach pri sexe a slovo vzrusenie nepoznam. Skor by som povedala ze ked skoncime citim sa este horsie ako pred sexom.

sexuolog577

Ach zenska, sama pises, ze pri sexe myslis na uplne ine veci. Vysvetli mi, ako prosim chces dosiahnut orgazmus, ked pri sexe si myslou uplne inde?? Skus sa aspon raz v sexe vyzivat a vyzivat sa vo svojom partnerovi, a je nemozne, aby si sa neurobila. No a co to vravis? Citis sa trapne, ked ti fesak robi oral? Ja sa mu cudujem ze ta uz davno neposlal tam, kde sa dovtedy hrabal on. :DDD

zabavanone

počuj a čo tak uvažovať , že si lezbičkou?? skús neakú holčinu, ktorá ťa uspokojí a buješ kričať jedna radosť :DD

janekMY33

chudak chalan ale ja si mislim ze on to casom zisti a ty budes este viacej do neho zamilovana ako si teraz a on ta potom opusti tak sa snim rozejdi cim najskor lebo potom to bude horsie

popoluška

Ja mam tiež taký pomalí istý problém,neviem sa urobiť pri milovaní.Skúšala som už všelijake polohy a stále nič.Neviem čo mam robiť,poradte mi.

neurcita

salitka obaja mame 17. Celkom mlady vek no kedysi som napriklad problemy s masturbaciou nemala. Ano mam stresy v poslednej dobe ale na zaciatku vztahu som ich nemala a tiez mal problemy ma urobit. Beriem HA posledne dva msiace a aj to mohlo zhorsit situaciu lenze keby to bolo tak len v poslednej dobe vysadim ju problemy by hadam zmizli. Neriesim to ci sa spravi pri sexe na to som este mlada :) len co pocuvam ludi okolo seba nemaju problemy s predohrou ani s vlastnym uspokojenim. A to ma trapi.

neurcita

s priatelom som sa o tom rozpravala on je velmi trpezlivy a snazi sa ale vidim ze ho to trapi a bojim sa ze mu nedavam uplne vsetko co mozem. Sam mi povedal ze sex nie je vsetko a ze vydrzi aj mesiac bez neho ale aj tak by som bola radsej keby som mu mohla spravit radost aj vlastnym uspokojenim.

isabella

nemas v sucasnosti aj ine problemy? stres v praci, alebo v skole? mohlo by ta to natolko ovplyvnit, ze mas problemy v sexualnom zivote... a hlavne sa skus o tom probleme s partnerom porozpravat