Kde vsade ste uz mali sex netradicne miesta

sulina

take najadrenalinovejsie resp riziko odhalenia najvyssie: vo vlaku, vo vinohradoch, na kupalisku vo vode, na dvore na travniku, na zrucanine hradu, na schodoch na postu :D, v izbe so spiacou sestrou :D ..

lulu22

na pláži v Bulharsku, v parku v Grécku :D na deke pri jazere, u priateľa na dome v obývačke na rôznych miestach :D v kúpelni, pred zrkadlom u nás v obývačke, v aute, v lese... a stal sa nám i taký menší trapas, že keď sme išli v lete z amfiku, deka v ruke, prišla chuť na to a išli sme za našu poliklininku, do trávy..a v tom najlepšom ktosi zakašlal a asi dva metre od nás ležal bezdomovec :D:D:D

Ja333

netradične na cintoríne, bežne v aute na WC na kupaliskach v obchodnych centrach, lese, vo vyhorenej chatke a tak podobne. A asi najnetradicnejsie doma v posteli pri svieckach :)

tejka

v aute,,v noci v autobusovej čakárni, v kuchyni,obývačke, na sestrinej posteli....a pod holým nebom...samozrejme teraz v manželskej posteli:DDD

paupau

ahojte, ja mam za sebou biely jogur a asi liter a pol zihlavoveho čaju, zistila som ze dobre učinky na prečistenie organizmu a hlavne je dosť mocopudný tak uz nemam problem zo zadrziavaním vody v tele. čaká ma tvaroh - huuuch, ten fakt nemam rada..

držte sa, pekný den :)

Miiiiii

klasika na posteli,vo vani:),na schodisti,vo vytahu:)fuu:)v rodisovskej spalni,u mna v izbe u neho,na balkone,pod hhorou aj dnu v hore:D,u kamaratov,na chatach,v aute,v sene,na werejnych zachodou,na tribune:)vo vykllenkoch za cinzakmi,v garazi:)fuu a etse vela miest ,,aby sme mali krase spomienky kazdy sex malo svoje caro