Kde vsade ste uz mali sex netradicne miesta

sisi_69

Priatelovi som robila fajku prvy krat na wc v jwdnom podniku,rozdali sme si to aj u neho na zahrade v noci na deke,ked prsalo a som neveracia,tak sme si to rozdali aj na cintorine,na kuchynskej linke,potom v lesiku,tam som ho fajcila a raz u neho doma bola akcia vsade kopa ludi,vsetci najebany/opity),a my tiez,tak sme si to rozdali pred vsetkymi,co uz,,hhh..

cica987

taaak... na luke pri opekacke,
na schodoch v bytovke, nas nacapali kamosi.. dost trapas.. akurat to nanho prislo, chudak nebol ani zazipsovany:-D
v pivnici
priatel robi v herni.. herna bola plna, a my v zadnej miestnosti..:D
a ocovom aute...
u priatelovej mami v spalni, mali sme na starosti jeho maleho brata, on v obyvacke a my v spalni..:-D
u priatelovej babky, u mojej babky, kym neboli doma.. hocikedy to bolo ltt:-D

Kika:)

Kuchyna, vonku, million krát:D Na vecku, na intráku, na schodoch v škole na takom hornom poschodí :D V bare jednom:D ale nem pred ludmi :D atak .všelikade:D
Pri váhu, kúsok od nás bol most kde chodili ludia, možno nás aj videli ..boh vie:D

f

jajka32145: keby ta chytili a keby to bolo este na verejnej plati tak v egyptskom vezeni by si mala tolko sexu ze by ho bolo az privela... :)

Michala11111

no neviem každý považuje nezvyčajné niečo iné. Tak ja napr. všade možne v aute, v prírode, na kupálisku vo vode, na streche činžiaku.