Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vrásky v 22 rokoch

Príspevok v téme: Vrásky v 22 rokoch
marya

ahojte, mam sice len 22 rokov, ale vrásky ako 30-ročná, neviem čím to je, ani nefajčím, jem zdravo, hýbem sa... Viete mi prosím poradiť nejaký dobrý krém alebo niečo na vrásky hlavne okolo očí ? Skôr niečo, čo pleť vyživí a vráti jej pružnosť, nie len také čo ju ,,vypne,, a cítite sa ako keby ste sa natreli lepidlom... ďakujem

hulko

zlozenim sa nasej ludskej pokozke najviac podobaju dva oleje Konopny a Jojobovy. Tradicne slovensky konopny olej je aj na natieranie aj papanie :-) tak dobru chut
krasny den prajem iba s vraskami od smiechu .-)

S1M

Každopádne treba dodržiavať pitný režim (myslím tým nesladené vody), pleť je vtedy pružnejšia a vypnutá :) Ja keď zabudnem piť, tak som ako sušená slivka.

hmmmmmmmmmm

marya mas zrejme velmi citlivu a suchu?nepises aky typ,.ale mastna ma mensi sklon k vraskam v takom skorom veku, a tenku plet, aj ked sa zdravo stravujes,treba prijimat vela tekutin, takato plet potrebuje intenzivnu pomoc,hlavnme v zime trpi, v ziadnom pripade neskusaj kremy na vypnutie pleti, pre zrelu plet casto obsahuju latky ktore plet vypnu ale len na chvilu a logicky taketo napinanie a povolovanie moze viest k neprijemnym vysledkm.informuj sa na dobrej kozmetike, najlepsie lekarskej,mozno peeling napr/ovocne kyseliny alebo AHA kyseliny,pod odbornym dohladom ,..alebo laser.kury, oni ti posudia stav pleti a odporucia.velmi dobre su kremy Rugard-dostanes len v lekarni!napr ten oranzovy s vitaminami, je mastnejsi.maju aj taky menej mastny, tusim ten s modrym pasikom na obale.nemyslims si,ze tvoje vrasky su to iste co u starnucej pleti, plet moze byt len dehydratovana, sucha.takisto nezabudaj na starostlivost opod ocami,ja napr pouzivam obycajnu niveu, v modrom kelimku.moj problem je,ze som citliva na parabeny a mnohe kremy aj tie na ocne partie ich obsahuju:-(,tak som som si nasla takuto alternativu.kazdompadne v lekarni ti poradia, su aj jednoduche kremy, bez zbytocnych chemikalii,. a pmataj cim vodnatejsi krem-vacsinou tie co slubuju hydrataciu/tym sa bohuzial koza castejsie vysusuje, lebo ta voda sa z pokozky vyparuje a odobera aj prirodzenu vlhkost.to je len z mojej vlastnej skusenosti.hlavne je aby si si vybrala podla tvojej typu pleti.pa.

ana 555

radím ti preto lebo je to čistý produkt a nie chémia,tá ti môže pleť len v zrelšom veku shoršiť a stratí prirodzenú ochranu,olej pýtaj v lekárni

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vrásky v 22 rokoch - Fórum - ZDRAVIE.sk