Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vyhrala som v loterii

ksl

Jedine daruj niekomu, mame alebo niekomu,kto ťa neosere, z darovaného manžel podľa mňa nemá nárok a mama ti ich vráti... Ale to by si sa mala opýtať radšej finančného poradcu v banke, alebo právnika... Možno existuje aj možnosť darovať ich deťom...

lost

hlavne, nekecnut o tom NIKOMU, ani naj kamoske. v tomto mi ver... NIKOMU....

ani rodine,

proste nikdy a nikomu... ;)

a drzim palce, min ich rozumne :)

lost

LilaAbner - ani 5 cifier by aspon mne osobne nezahojilo rozpadnute manzelstvo... :P

Je to celkom tazke radit, lebo neviem ako to vo vasom manzelstve bolo/je...

tak ale ked sa to tak vezme, boli to tvoje cisla, tvoja investicia = tvoja vyhra :)

byt si mozes kupit aj na pozicku :)
nie vzdy sa ju podari splatit ;)

ak vies co myslim.

LilaAbner

no,ty sa teda mas.v predchadzajucej teme si sa pytala,ci mas narok na polovicu domu,lebo sa bojis,ze ta muz vyhodi s dvomi detmi plus tretie cakas ... a teraz si uz pred rozvodom a dokonca si vyhrala?????????????????mat tak tvoje stastie.:-)

manzelocka

O vyhre nevie ... a je to 5ciferne cislo - pre vsetkych - ndelim sa, necham detom. Takze teraz neviem, co robit - premlcat a nechat tri roy lezat? Ale ako mu zdovodnim akykolvek nakup - chcela by som si zabezpecit nejaky maly bytik ...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vyhrala som v loterii - Fórum - ZDRAVIE.sk