90. dnova dieta od 02. 02. 2010

bara017

no bzzz dufam ze ti to pomoze aj po zdravotnej stranke:) mala by si jest aspon trikrat do dna nie dva, aj to sa mi zda malo.. tak sa drz na skuske a potom sa pridaj teda k nam:) tesim sa

bara017

jaaaj som zabudla napisat kolko je moj ciel no na takych 58kg keby som sa dostala, tak to by som asi prekonala samu seba, ale aj 60kg bude ok:) no uvidime za tie tri mesiace by sa to hadam aj mohlo podarit:) ale hlavne nam treba pevnu volu!!! To nam vychadza koniec niekedy zaciatkom maja:) no tak som zvedava..

bzzz

ja zajtra este nemozem, lebo mam skusku, takze casovo sa neviem ani prisposobit :(ale od utorka idem do toho, slubujem !!!
ja ani nejem vela, max 2krat aj to velmi malo, ale ako mam tie blbe problemy so zaludkom ja len priberam a priberam :( a pri tom aj pravidelne cvicim, a ziadny efekt preto som sa odhodlala ze to vyskusam , dufam ze do leta budem mat postavicku tip-top, lebo ako som citala pomocou tejto diety vela ludi schudlo...

som rada ze ste sa pridali,aspon sa mozme navzajom podporovat :) tesim sa

Bubka132

bara017,
ja nemám knihu ale stiahla som si tu z jednej diskusie taký návod - takže idem podľa toho.

Uvidíme ... zajtra dám vedieť ako mi to ide ... ale myslím, že Tvoja váha je celkom fajn - ak sa dostanem na 65kg - budem rada (o:

Bubka132

bara017,
ja nemám knihu ale stiahla som si tu z jednej diskusie taký návod - takže idem podľa toho.

Uvidíme ... zajtra dám vedieť ako mi to ide ... ale myslím, že Tvoja váha je celkom fajn - ak sa dostanem na 65kg - budem rada (o:

bara017

jeej Bubka132 super:) tak potom sa tu ukaz vecer ze ako:) ja tiez pridem urcite napisat.. idem si zajtra aj knihu pozicat do kniznice lebo neviem presne ako zacat ale viem ze na ranajky len ovocie, to uz mi je jasne:)