90. dnova dieta od 02. 02. 2010

Tinky

ja som pred tym pila viac cajov ked som bola doma ale tu v anglicku maju taky divny vyber same ovocne alebo matovy a zeleny.tak pijem zeleny a matovy ale tesim sa ked pojdem domov tak nakupim vela cajikov xixi

cicusa03

ahoj Tinky..tak vitaj :) a to s tou vodou mas pravdu..ja vypijem aj viac ako dva litre a chodim furt cikat..xixi :D

Tinky

ahojte..obdivujem vas ako ste to zvladli.ja som drzala 90dd 2x raz dva mesiace a raz mesiac lebo mne staci len mesiac aby som mala vahu aku chcem.dnes mam 4 den tak dufam,ze tento raz to bude viac ako mesiac.najviac ma tesi,ze konecne vypijem 2 litre denne co pred tym sa mi vobec nestavalo.

cicusa03

ja mam dneska uhlohydratovy den..co su cestoviny :)..ale ty sa nemusis na mna prisposobovat.zacni cim skor, lebo takto to budes len a len odkladat :) ja mam dneska uz 15ty den..a citim sa skvele..zatial ziadny prehresok :)

27katuska

Ahojte...

cicusa - budem rada, keď budeme držať diétu spolu, najlepšie by asi bolo, keby sme mali rovnaké dni...... takže kedy máš mäsový? aby som sa vedela prispôsobiť :-) ale potrebujem začať čím skôr, keďže sa moja váha vyštverala na historické maximum :-( dúfam, že táto diéta mi pomôže dostať sa na váhu, akú by som potrebovala mať, teda o 16 kíl menej.... držte palce :-)))

aneti7

ja už som s 90 dnovou vlastne skončila...teraz držím ďalších 90 dní. Mám 163cm a začínala som na váhe 72kg. Po skončení diéty som mala 61 - 61,5...a teraz to šlo dole na 60kg.

aneti7

Ahojte...tak teda držím palce babám čo začínajú teraz :)

Bzzz a ty si ako na to teraz? Ja som sa konečne dostala na 60kg a to sa nejak extra neobmedzujem...len nekombinujem to čo sa nemôže. A väčšinou už ani na raňajky nejem len ovocie....
A ostatné baby? Ako ste na tom?

27katuska

ahojte babenky,

som rozhodnutá o zajtra začať, tak držte palce :o))) budem informovať o svojich úspechoch :o)))