90. dnova dieta od 02. 02. 2010

cicusa03

ahoj katuska..ja som s touto dietou zacala pred dvoma tyzdnami..mohla by som s tebou drzat ak by si chcela..teda ak ti nevadi, ze som zacala uz skor :)

lejja

Ahojte,tak ako sa mate pokracuje este niekto?Ja som mala vcera posledny vodny den,ale nevydrzala som musela som si dat ovocie.

aneti7

bzzz ja si naozaj nemyslím, že to je dobrý nápad...nemôžeš sa predsa celý život stravovať podľa 90 dnovej diéty. Veď tvoje telo si potom na to tak strašne zvykne, že to už ani ako diétu nebude brat a bude to brať ako normálne stravovanie. Po prvé prestaneš chudnúť, trávenie sa ti prispôsobí úplne diéte a akonáhle si dáš niečo čo by si podľa diéty nemala tak ti bude buď zle alebo priberieš.
A čo inak baby ako sa máte? Čo nové?

bzzz

Alore, ja som mala pauzu 5 dni, a vcera som zacala z novu, viem nemala by som,ale jednoducho tie dni boli pre mna hrozne, ja som strasne precizny typ cloveka, a ja som si na tento typ stravovania strasne zvykla, a tieto dni boli pre mna hrozne,necitila som sa ani dobre a tak a tak kvoli tomu idem zasa do toho...

alore

bzzz
dakujem aj gratulujem :)) este ma caka buduci tyzden a ten dalsi tyzden v pondelok 17teho koncim...tak dufam ze mi to klesne na 63kg dovtedy...este chcem potom schudnut na 60kg rovnych tak dufam ze sa mi to nezastavi...ale aj tak neviem co mam robit ci mam dat pauzu alebo ist rovno na dalsiu knizku-dalsiech 90 dni :(

bzzz

alore, blahozelam si dobra, ale ja si myslim ze by si uz nemala chudnut, ved to je uz malicko co vazis pri tvojej vyske..

alore

ahojte baby tak ja sa vam tiez pochvalim :) vdaka tejto dietke som zatial schudla 14 kg a to ma este caka posledny tyzden dietky ...som velmi happy lebo vazim 64 kg teraz ale chcela by som schudnut na 60kg...dufam ze to nebude malo kg na moju vysku 183cm...super sa chudne touto dietou aj bez cvicenia :)

bzzz

Caute :)

tak ako?

ja celkom fajn, cvicim pravidelne :) stravovanie celkom fajn, ranajky dodrzujem ovocie, a ostatne delena strava, niekedy sa stravujem trikrat denne niekedy patkrat denne... kedy ako stiham... ale mam mensi problem, momentalne toho mam strasne vela, tak si niekedy dam aj kavu, dufam ze mi to nespomali chudnutie este vaicej..viem, znie to cudne,ale predsa..