90. dnova dieta od 02. 02. 2010

lejja

Ahojte dievcata,tak co ako sa vam dari?Nikto sa neozyva,co uz vsetky dovolenkujete?Ja mam dnes vitaminy,ale je tak horuco,ze ani nemam chut na jedlo co je velmi dobre.

bzzz

lejja, ja v nej pokracujem nadalej, momentalne mi chudnutie stoji uz par tyzdnov,ale nevadi ved ono sa to pohne znovu :) dnes mam akurat bielkovinovy den :)
prajem skore uzdravenie :)

lejja

Ahojte dievcata,tak operaciu mam uz za sebou.Este marodim,ale inak je mi uz celkom fajn.Od operacie som schudla este 4kg.Teraz drzim este dietu,lebo nesmiem ziadne tuky.Chcela by som zacat s 90dnov.dietou,ale nechce sa mi samej.Nezacinate niektora?Alebo,kto v nej este pokracuje?Pisete tu uz velmi malo tak neviem kto este ostal.Bzzz ty ako?Aneti ?Stravujete sa podla nej?

aneti7

Ahojte...tak ja som od ukončenia diéty pribrala 1,5 - 2 kg...bo som sa posledný mesiac doslova prežierala...skoro každý deň zmrzka alebo niečo sladké....ale nie je to až také hrozné.Môže to byť aj tým že som zase začala brat HAK. A aj som menej cvičila. Ale od zajtra idem zase na 90 dňovku...dnes som si už aj navarila na pondelok a utorok...ešte by som chcela dať dole 5-7 kg...tak držte palce
A ako sa darí Vám? Držíte po skončení diéty váhu? Bzzz ty ešte pokračuješ?