90. dnova dieta od 02. 02. 2010

cicusa03

ahojte baby :/ zhresila som..dneska som mala bielkovinovy den a vecer som si spravila rozok so slaninou a zjedla slane tycinky :( ale mala som krizu..bola som moc hladna..a tocila sa mi hlava..

bzzz

lejja, tak dufam ze bude vse ok, ja teraz mam menej casu na cvicienie, ale snazim sa vyuzit vsetok volneho casu na sport, potrebujem spevnit, a to rychlo !!!

lejja

Ahojte,som rada,ze sa vam tak dari.Ja som s dietou skoncila,ale snazim sa kontrolovat to co zjem.21.6.idem na operaciu zlcnika,ale mam zly moc tak az buduci tyzden budem vediet ci pojdem,alebo nie.Zalezi na vysled.kontrol.odberu.A vy co nove?

cicusa03

no to aj mna deprimovalo..ale zacala som si vymyslat rozne recepty..tak mi teraz aj chuti..sice mozno vaha nepojde az tak rapidne dole..ale asi by som s tym sekla, keby mam jest stale to iste

tinky

to mas super aj ja vojdem do 38 ale len na nohavice vrch 38 by som neobliekla ani za svet hehe...no mna neprimuje,ze jem stale to iste uz ma to nebavi :(((

cicusa03

no veru menim :) z velkosti 42 uz obleciem aj 38 :D a hej slender su tie stoly...a ved jogurty si mozes dopriat v bielkovinovy den :)

tinky

waaaw 11 kg fajna si :))))to musis menit satnik,ze?slender to su tie stoly?ja som robila brusaky lebo jedine z coho mi treba zhodit je este brucho.mne strasne chybaju jogurty a acidko:(este ze tu acidko nemaju lebo by som tomu podlahla

cicusa03

tak gratulujem tinky:)..ja pokracujem zatial bez prehreskov..jediny prehresok je to, ze napr neobeduje o 12tej..ale aj o hodinu skor..lebo si to prisposobujem podla skusok...mam dolu takme 11 kg..este 9..a budem spokojna :) od pondelka zacinam chodit na slender...tak aspon nejaky pohyb

aneti7

No tak štátnice sú úspešne za mnou...ale tento týždeň som sa dosť prežierala tak som pribrala asi 0,5 kg a 1 cm na bruchu aj stehnách...ale nevadí...v pondelok asi zase nabehnem na 90 dňovku a zase začnem cvičiť...Ale asi len na mesiac...tak dúfam, že sa dostanem na 55kg.