90. dnova dieta od 02. 02. 2010

tinky

tu som tu som.cakam kedy napises ty hehe ...hej jasne chudnem som mala krizu som prerusila na 2 dni dietu lebo som nezvladla 12 hodin v praci na ovoci,ale uz som naspat v hre.mam svoj vytuzeny ciel 59 kg este 4 kg by to chcelo ale necham to na moje telo ako mu to pojde.a ty ako?

kvetinky

aneti a mp
ahojky baby,zistila som pre vás od mojej dietarky a trenerky,že to čo hovoríte "priberanie" to može byt preto,lebo telo si zvyklo doslova hladovať cez vodový deň a počas ovocných dní..tak isto na ovocie ráno,dosť nezvyk..teraz ak ste niečo skombinovali viackrát čo ste nemali,tak telo si to prijalo do zásob lebo predtým hladovalo.takže sa to znova uložilo.
prave po 90dňovke som nabehla na novú inú stravu kvoli cvikom aj,a okamžite telo pribralo späť aj s kukurice čo je škrob,lebo predtým bolo zvyknuté hladovať tak si tvorilo zásoby..
ak chcete 90 dnovku dodržiavať,tak stále striktne alebo aspoň na 70%,lebo potom to nafuknute bruško neklesne zo dna na den...

aneti7

M.P. ja sa teraz stále vážim a meriam ako blázon...bo mam stále pocit, že priberám...fakt neviem čím to je...už som rozmýšľala aj nad tým či to nie je z toho, že som zase začala brat HAK a že som sa napustila vodou...tak ale to by sa aj na váhe ukázalo...a na štátnice sa stále učím...tak teraz je aj trocha viac sladkého :D...v pondelok ma to čaká tak som zvedavá...a potom sa asi opäť dám aspoň na mesiac na 90 dňovku...
Didi48 držím palce :)

M.P.

ahoj aneti. ja som akurát písala do inej témy, že mám ten istý problém. po 90dňovke som ešte schudla a chudnem ďalej aj keď už nedržím diétu, ale mám pocit, že som tučnejšia ako predtým, mám brucho ako balón. už neviem či mi šibe, alebo čo :) ako štátnice?

aneti7

Ahojte...nemám moc čas teraz sem chodiť bo v pondelok mám štátnice tak sa stále učím. Dodržiavam zatiaľ delenú stravu ale sú aj menšie prehrešky. Stále mám pocit, že som hrozne pribrala na brucho, ale keď sa odmeriam tak mám stále rovnako v cm a aj váha je rovnaká...a pritom si aj frajer všimol, že mi šlo trocha hore bruško...fakt nechápem...možno som si len na svoje nové telo už tak zvykla, že začínam vnímať nové nedostatky...tak sa možno po štátniciach znova pustím do 90 dňovky, nech sa dostanem aspoň na 55 kg...
A čo ostatné baby? Ako sa máte? Čo nové? Bzzz koľko si schudla od ukončenia 90 dňovky?

cicusa03

ahojte baby, chcela by som sa spytat, ci je mozne, ze po ovocnom dni mam o 0,2 kila viac ako vcera...ma to uplne nastvalo..ale za pat dni mam dostat menzes..tak mozno to bude aj v tom

lejja

Ahojte baby,tak ja som mala hrozny tyzden.Okrem manzela sme boli vsetci chori,brusna chripka.Maly bol taky zoslabnuty,ze bol 2dni v nemocnici na infuziach.Ked uz nic ine tak aspon to ma tesi,ze kilo je dole.Cely tyzden som mala dietu,ale nedodrziavala som 90dd.Zacnem dnes s bielkovinami.A vy co nove?Bzzz ,cicusa super ako vam to ide.