90. dnova dieta od 02. 02. 2010

tinky

dnes zacinam 13 den, ale necitim na sebe nic ani na obleceni a pritom fakt bez prehreskov.ja mam strasnu chut na nieco sladke alebo slane alebo vysoko kaloricke.objavila som v obchode take tycinky nie su to musli ale nemaju vela kalorii tak si kupim pre pripad,zeby som mala neodolatelnu chut.mne taky sposob stravovania vyhovuje.a ty ako sa drzis?kedy ides domov aby si sa odvazila?

Tinky

cicusa... ja tie bagety kupujem v lidli neviem presne aka je to znacka lebo momentalne ich nemam doma ale urcite ich maju aj na slovensku lebo si pamatam ze som si ich kupovala asi linessa znacna sa pozriem zajtra ked si ich pojdem kupit a ti napisem

aneti7

Ahojte...tak dlho som sa tu neukázala...ale nič nestíham. Učím sa na štátnice. Teraz som aj narodky oslavovala tak som sa dosť prejedla...cítim sa taká tlstá. A čokolády som dostala si na rok dopredu. Ale ráno som sa vážila a mala som 60,5 a to som ešte aj svoje dni dostala...takže pribrať som nepribrala. Naďalej držím delenú stravu a už len 3,5 kg do leta a budem spokojná :D...a čo baby? Ako sa darí vám?

bzzz

ja mam pocit ze nic nestiham, uz mesiac mam novu pracu, a vkuse som na ceste, este aj skuskove mam v skole, ale na stastie uz iba jedna skuska ma caka , a konieeec letneho semestra :) teda dufam ze to zvladnem :) ale tak snad ano :) musim mysliet pozitivne a bude to ok :)
stravujem sa na dalej podla 90dnovky, cvicim ...takze citim sa skvelo :)

lejja, tak to mi je luto, ale snad bude maly cim skor ok!!! a nenakazi celu family ...drz sa !

lejja

Ahojte,BZZZ u mna vikend nic moc.Syn ma brusnu chripku,teploty,zvracia a hnackuje.Uz len cakam ci to nechytne aj dcera a ja s manzelom.Aspon nemam chut na jedlo,ked uz nic ine.A vy co nove?