90. dnova dieta od 02. 02. 2010

cicusa03

super..tu to predavaju asi okolo jedneho eura a moc mi to chuti..len som sa pytala preto, ze ci to nie je moc mastne

cicusa03

no ja mam tu vyhodu ze sladke moc nemusim :) inac nevies ci na sacharidovy den si mozem dat na obed to take pizzove cesto potriete cesnakom? to by som si normalne v pizzerii kupila

tinky

ja by som nemohla ja som pri tych nervoch vzdy potrebovala cokoladu hehe.ja som drzala tuto dietu ked som mala prve statnice to bolo odriekanie aspon pri sacharidovom som si dopriala

tinky

no ja mam dnes 10 den a pol kg dole no ale citim sa lepsie.ja xcem aj tak len 3 kg dat dole lebo to je tak akurat a iste nebudem drzat viac ako mesiac lebo viem,ze aj tak viac uz neschudnem proste mna moje telo nepusti dalej.

cicusa03

ahoj tinky..neboj sa to zvladnes..budes musiet :) ja mam uz 20 dni za sebou..a citim sa skvelo..som zvedava, aky bude ubytok na vahe..odvazim sa az v sobotu, ked pridem domov

cicusa03

ahoj tinky..neboj sa to zvladnes..budes musiet :) ja mam uz 20 dni za sebou..a citim sa skvelo..som zvedava, aky bude ubytok na vahe..odvazim sa az v sobotu, ked pridem domov

tinky

mne dnes zacali nocne smeny.este neviem ako to budem riesit s mojou obzivou,ale asi ked pridem po nocnej si dam ovocie a ked vstanem tak o stvrej bude obed.este dobre,ze je uz tak teplo vobec mi nechuti jest len pijem a pijem.tesim sa na zajtra mam skroby konecne skusim ryzu zapecenu v rure.