90. dnova dieta od 02. 02. 2010

cicusa03

fuha alore..tak to ti drzim palce..ja som tiez vysoka, mam 180 cm..ale pri vahe 63 kg som uz vyzerala ako kostra...

alore.

cicusa03
nie nemala som prehresky poctivo som to dodrziavala...a od pondelka zacinam znova...chcem este schudnut 3-5 kg najradsej by som mala 58kg mojich vysnenych. Asi to bude malo k mojej vyske ale chcem byt absolutne stihla...a ked skoncim s dietkou planujem doma kazdy den behat na beziacom pase

bzzz

cicusa, ak si precitas vsetky nase prispevky tak si uvedomis ze nie, je tu to vsetko rozpisane respektivne napisane, takze ak si si to presla, milo rada sa s tebou o tom pobavim...

tinky

ja mam dnes vitaminy a strasnu chut na cokoladu ale strasnu este ze nemam nic take hehe.dnes som mala trosku viac pit ale dufam,ze to este dobehnem.ja som sa dnes vazila a ani gram.viem,ze som povedala,ze sa odvazim az po mesiaci ale tak no.takze ma to trosku deprimovalo ale nevadi idem dalej uvidime o par dni

cicusa03

bzzz..a nie je to nejako pomerne malo? ked v knihe pisu ze by si mala schudnut 18 kil...ja ked som drzala tuto dietu pred rokom a pol, tak som za mesiac schudla 9 kil..a to som zacinala z vahy 81

bzzz

ja som schudla dokopy 13 kg, a este 12 by som chcela, meriam 177cm, 2.2. som mala 90 kg, a teraz 77kg, a chcem sa dostat na svoju povodnu 65 kg :) ja mam dnes skroby , tak som mala ryzu so zeleninou :)

alore

ahojte baby...
v pondelok som mala posledny den dietky...za celu dietu som schudla 16 kg..som velmi spokojna...vazim 63 kg pri vyske 184 cm...este chcem do leta zhodit pomaly 3 kg...a udrzat si potom vahu nadalej...momentalne jem normalne ale nemiesam hocico a nejem po piatej ako pri dietke a pijem vela mineralocky... baby ktore chudnete drzim vam palce v pohode to vydrzite a potom budete krasne stihle do plaviek

cicusa03

tak baby dneska nemam cas varit..tak som si objednala pizzu..tomato, oregano, cibula, rajcina...a malu samozrejme :)

tinky

ved to som rada,ze ja si varim len pre seba lebo keby som mala rodinu asi by mi to robilo chutky,ze nemozem jest to co moja rodina.takto len odolavam ked priatel si o polnoci donesie hranolky.dnes mam vitaminy nastastie som prec z domu tak nebudem mat take pokusenie dat si nieco sladke alebo tak