Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vztah zalozeny na sexe

leeerka

samozrejme hovorim, len o dvoch slobodnych ludoch, ktori si chcu iba nezavazne uzivat sex, nie o niekom, kto je uz vo vztahu ..to samozrejme neuznavam ... nuz ale tak ako tomu predist, na to navod nemam ..ale ver tomu, ze takyto vztah moze byt, ze sa stretnete len kvoli sexu a hotovo ..

perlorodka

Vo veľkej miere to záleží aj od príležitostí aké človek má, ak sa mu prostriedky na neveru, alebo príležitostný sex neustále podkladajú pod nohy, ťažko sa odoláva, lebo to lichotí, keď je záujem. Ale asi naozaj, rozumný a duševne vyzretý, ktorý je spokojný pri svojom partnerovi nemá jediný dôvod pestovať vzťah založený "len" na sexe.

perlorodka

leeerka, ako predísť tomu, aby sa tam nezačali pliesť city a aby sa človek nezamiloval? Veď ak sa to aj stane, srdcu sa nedá rozkázať a nik nevie dopredu posúdiť "do tohto človeka sa nikdy nazakukám a budem ho mať len na ten sex"

leeerka

zalozte si temu len na hadanie a vymienanie si nazorov, tu sa dotycny/a pytal/a na nieco ine

ja ti odpoviem takto ..ano sla by som do toho, ak by som chcela len sex ..len pozor, aby z toho nevzniklo nieco viac..cize aby sa jeden z vas nezamiloval, to by uz potom mohll byt problem a vtedy je potrebne to ukoncit

perlorodka

uhlie, keď si budem tým rozumným názorom istá, určite ho tu naťukám, ale inak si radšej prečítam tvoje rady ako tu zapĺňať fórum nezmyslami a ako napísal fenix, nebolo by dobré keby sa tu z toho stal pokec

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vztah zalozeny na sexe - Fórum - ZDRAVIE.sk