Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pierc v jazyku

Príspevok v téme: Pierc v jazyku
jajuliqq

chcem sa spytat ci si jazyk mozem sama prepichnut doma,ci to neboli,pierc mam kupeny davno,kedze nemam pierc ihlu da sa pouzit hocico vydezinfikovane a ostre co najdem doma ? je pravda ze treba pichnut zosikma?mozem si to pichnut aj cez skolsky rok, budem muset susla aj skole alebo je lepsei pichnut az cez prazniny ?
zmyzne opuch max.do 2 tyznov uplne?

0vecka

okrem toho mne sa pirsing vobec nepaci takze ja to asi tazko budem obdivovat take zrucnosti

jeden kamos na strednej si sam prepichol peru zicherkou a potom zistil ze nevie najst ten pirsing co si kupil tak to nosil take zapnute asi tyzden :)

0vecka

ale ty si to nepochopila :) napr aj taky lekar asi tusi ze kam sa to moze bodnut takisto sa take ihly daju kupit len ty si to tak napisala ako keby mali patent na rozum :)

lenkaa123456

ovecka: no tie zeny a muzi, ktori v pierc. studiu robia urcite "machri" su ako si ich nazvala, kedze maju certifikat na taketo veci ;)

0vecka

2 lenkaa ked to tak citam tak ti typci v pircingovych studiach su uplny machri ked len oni maju take ihly a len oni to vedia kazdopadne

2 tinusska pochybujem ze by sa na to zomieralo volakedy ludom vytrhavali jazyky a ti to prezili taka ihla az tak neublizi ale osobne pochybujem ze by to nejak dotycna slecna dotiahla k zdarnemu koncu :)

2 jajuliqq teraz mas 13 pockaj aspon do 18 a daj si to spravit inaq podla mna je to take doriadenie sa :)

tinusska

si normalna? citala som, ze jedna baba si tak sama prepichla jazyk a za chvilku zomrela.... ja mam prepichnuty jazyk mesiac.... v zivote by ma ani len nenapadlo si to spravit doma sama?? dievca, neblazni!!!!

lenkaa123456

jazyk si sam urcite neprepichuj! v jazyku je vela nervovych zakonceni a cez jazyk prechadza mnoho zil. miesto, kde treba pichnut rozozna len clovek, ktory ma certifikat na robenie piercingov. a navyse ked si prepichnes jazyk ihlou tak do tej diery piercing v ziadnom pripade nestrcis. preto sa nato pouzivaju specialne ihly, ktore maju len ludia v piercingovom studiu. takze radsej si zajdi ten pierc. urobit do studia, inac skoncis s ochrnutym jazykom

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pierc v jazyku - Fórum - ZDRAVIE.sk