zeny,priatelky,manzelky-uprimne,uspokuvavate sa potajomky?

Príspevok v téme: zeny,priatelky,manzelky-uprimne,uspokuvavate sa potajomky?
milovna

robievate si to pravidelne,ci uz masturbovanim ci suchanim sa o nieco?prosim,len seriozne,ziadne srandicky,chcem vediet ci si to zeny robievaju a nielen ja.chcem aby ste sa vyjadrili tak,ze ako casto,ci potajomky,a hlavne akym stylom.dakujem.aby ste si nemysleli,niesom muz,som zenska co to robi tiez a chcem vediet ci niesom sama

olga 2010

Ked som mala 24 stretla som muza,ktory mal organ vytvoreny idealne pre mna.Len som si nan sadla a uz som mala taky vaginalny orgazmus,ze som plakala.Nebolo to technikou,ani vykonom.Proste sadol mi..v tom case by ma ani nenapadlo si to robit sama,Po roku som sa s nim rozisla,lebo obstastnoval aj ine a nedela som s tym zit.Odvtedy preslo 10rokov,mala som viac vztahov,ale nenasla som takeho,kto by ma uspokojil tak,ako on..tak som si kupila vibrator a orgazmus mavam aspon klitorisalny.

radulka

dobra vila,myslim ze sex je tiez podstatny vo vztahu. ked priatel nedokaze uspokojit zenu a ona sa dokaze tak by mu mala s tym pomoct a mala by mu povedat ako na to a bude aj on sa citit lepsie ako sa trapit myslienkami ako a preco ju nedokaze uspokojit. a aby som predstierala orgazmus tak to neni bohvieco?! ci ;D

radulka

dobra vila,myslim ze sex je tiez podstatny vo vztahu. ked priatel nedokaze uspokojit zenu a ona sa dokaze tak by mu mala s tym pomoct a mala by mu povedat ako na to a bude aj on sa citit lepsie ako sa trapit myslienkami ako a preco ju nedokaze uspokojit. a aby som predstierala orgazmus tak to neni bohvieco?! ci ;D

dobra vila

radulka, pre teba je sex prvorady???
Ja osobne by som bola radsej s muzom, s ktorym si rozumiem 24 hodin denne, ako s takymi, ktory ma vie iba dobre pretiahnut a uspokojit. U mna sex nie je AZ TAK podstatny...
Mam kamosky, ktore pri priatelovi este nedosiahli orgazmus, pricom sami si ho vedia privodit... Netusim, ci u nich sa to po case skonci a ci nie, ja viem hovorit tiez iba za seba, ze ja sice dosahujem orgazmus, ale pri sexe tazsie a nie vzdy. Nejako ma to neberie, ze mozno iny "s inym onym" :P by mi to urobil lepsie...

a no a co, ked si to robi aj popri dvoch chlapoch...asi je to nejaka nymfa :D (skor ma zaraza, ze ma dvoch, a ti o sebe asi nevedia, ach jaj :-/)

radulka

dobra vila,neviem pochopit na co by mi bol manzel ktory ma nedokaze uspokojit?! ci budem s nim len tak ze si s nim rozumiem?! a ty vid prispevok tikimiki! ona si to robi aj ked ma dvoch chlapov,tak tak :)

dobra vila

radulka, nejako nechapem, na co si im reagovala, ze to je vrchol, ze ta neuspokoji manzel. Tikimiki to myslela ohladom tych svojich kolegyn, vid jej prispevok a to je pravda, ze vela partnerov nevie uspokojit svoje manzelky/priatelky. Takze kliiidek, som rada, ze ty vrchol dosahujes nielen pri sexe, ale aj v prispevku :D.
No, milovna, neviem co nad tym tak filozofujes, ci si to baby robia a ci nie, ked tebe to dobre padne, tak preco nie a tiez si myslim, ze zeny, co okusili sex a vedia vyvrcholit a nemaju partnerov si to robia...