Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Afty

alexa29

Ked máš afty, uz sa ich nezbavís, je to ako herpes. Všimi si to, stačí malá ranka, malé škrabnutie v ústach a na druhy den to zaručene máš. Sposobujú to baktérie. (Mne streptokoky). Skoč na krčné a na imunológiu(tam ti dajú aj lieky). Volakedy existovali cmulacie tablety na to, myslím sa to volalo IMUDON, ale uz pár rokov to u nás nedostat, žial, lebo to bolo jediné čo zaberalo. No a volnopredajné jedine Tantum Verde roztok, natierat a natierat, plus Tan.Verde cmulacie pastilky a ked znesieš aj JOX a aj Orofar je dobry. A este jedna vec, dokázes to preniest na partnera, moj muz nikdy v živote nemal afty a odkedy sme spolu, tak ich má aj on.

Lucia29

Skus vyplachovanie ust s Tantum Verde,mne to pomohlo.A dopln si vitaminy pangamin a B-cko.A nestresuj sa,to je svata pravda.

bara017

ahoj, moja sestra ich ma pravidelne pred skuskami ked ma vela stresu.. pomaha jej candimin/candimis kvapky, aplikacia priamo na afty.. stipe to, nie je to prijemne ale pomaha..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.