Je to z liekov? :(

Príspevok v téme: Je to z liekov? :(
Katka343

Ahojte beriem uz 3.rok antikoncepciu CHloe.Zacala som ju brat kvoli strasnym menstruacnym krcom najskor a na pribratie(lebo som moc chuda) a posledny rok mi z nej byva vzdy na zaciatku strasne zle (na vracanie)kazdy mesiac ...a to nie je ale ten hlavny problem ja neviem ci mi z toho nesibe uz nahodou lebo som stransne podrazdena ,na kazdu malickost sa na frajera nastvem mam akoby vlastny ziarlivostny svet..Je pravda ze som ziarliva aj bez toho ale zevraj to moze byt aj tymto.Rozplacem sa za kazdu blbost a fakt uz ziarlim na VSETKO.Frajer mi povedal ze uz mi zacina sibat a neviem ci ju mam vysadit alebo co vlastne.Prosim poradte mal niekto podobne stavy?Dakujem..

cajik

ja som sice brala HAK kratko (a dve rozne a v inych obdobiach) a mala som tiez vykyvy, byvalo mi neskutocne zle, mala som depresie, atd

marulka1

Ahoj Katik,

ako ti radia aj ostatni, pridavam sa k tejto verzii.bude to z liekov, ja som mala taktiez podobny problem, normalne som upadla z nich do depresie...Hroza...iked neviem o aku antikoncepciu ide (nakolko mne dali dost silnu a tazku, preto to moje telo tazko znasalo) radila by som ti prejst na uplne lahku (teda ak este musis uzivat) ale najlepsie by bolo uplne sa jej zbavit...
Neboj vsetko bude opät dobre...
Prajem pekny den (o;