Silna nadcha?

Príspevok v téme: Silna nadcha?
elissa

Dobry den, cez vikend som zacala kychat a potom sa k tomu pridruzilo aj silne skriabanie v hrdle, v pondelok som vsak sla do skoly, to som uz vo velkom soplila a hrdlo bolelo, sucho som pokasliavala, ale fungovala som. Od utorka lezim v posteli a som velmi slaba, robi mi tazkosti aj ist na zachod. Hrdlo prestava boliet, mam upchaty nos, obcas zakaslem. Teplotu nemam, trapi ma len ta slabost.Je to nadcha a odporucate mi ist zajtra do skoly? Dakujem.

aja25

No ....hej.Ved si fesak...hi...Ale teraz momentalne mam problem z ocami...hi.........To bol pokus o zart....To je z hladu teraz som prisla z prace,aerobiku..a ostatnych naplanovanych stretnuti...a nestiham jest.

aja25

Ahoj slusny_muz mas pravdu je to Primacialne....hm niekedy tam blizucko byvala moja krstna mama....kym sa neprestahovala do "Petrzky"....no nevevidim riadne ked si ta obzeram...hi..Aje to ten sv.Juraj

panika

alebo jej len prisiel papierik vytlaceny zo stroja a ani nevedela (ale mohla,ked vytery skoro vobec nerobi a nemala to v karte)

ethel

:-)))zaujímavé,chváliť sa zásluhami iných...Možno chcela múdro vyzerať a zabudla,že si jej ich dala robiť ty.

panika

.-)
ja uz som aj tak raz u nej bola-doktorka na pohotovosti mi dala tampony na vytery,ja som urobila malej vytery,tampony som rano dala mojej gynekologicke (vypisala ziadanku na ambulanciu mojej detskej-sedia v jednej budove a vtedy neboli kody a neviem co este).Vyslo jej tam nieco pozitivne a ta nasa fajna skonstatovala,ze dobre ze jej urobila vytery.Skoro som skolabovala.No ucel svati prostriedky

ethel

to si na tom lepšie,ja som tej mojej musela hovoriť čo má predpísať,najprv sa ma spítala:No čo jej mám dať? ..dobré však?!