Silna nadcha?

Príspevok v téme: Silna nadcha?
elissa

Dobry den, cez vikend som zacala kychat a potom sa k tomu pridruzilo aj silne skriabanie v hrdle, v pondelok som vsak sla do skoly, to som uz vo velkom soplila a hrdlo bolelo, sucho som pokasliavala, ale fungovala som. Od utorka lezim v posteli a som velmi slaba, robi mi tazkosti aj ist na zachod. Hrdlo prestava boliet, mam upchaty nos, obcas zakaslem. Teplotu nemam, trapi ma len ta slabost.Je to nadcha a odporucate mi ist zajtra do skoly? Dakujem.

slusny_muz

Elisska tiez sa pripajam a prajem vsetko dobre, nech sa Ti zadaria skusky a aj ta hlavny zivotny krok vyjde...vsetko dobre..
PS: tento rok sa asi vsetci vydavaju a zenia....

elissa

Jeeeej, lidicky, vy tu este chodite? Co nove? Ja mam koniec semestra a buduci tyzden skusky. A priatel dostane obcianstvo koncom maja a potom mozno este tohto roku svadba:)

Ja by som uz absolutne nevedela napisat zivotopis v slovencine. Tu sa pridava aj tzv. cover letter k tomu. Asi take cosi ako motivacny list.

slusny_muz

Jajjj mila Ethelka, tak to mi musis dat cas, lebo na taketo formy to dlho trva..to skor daj mi nejake otazky a ti podviem..ale sam psiat..Hi...to ide tazko

ethel

no to vôbec nie je hrozne vela,viem hrozne málo....a chcem vedieť viac,takže k CV sa prikladá aj motivačný list..hi..tam prosím detailíky...