Silna nadcha?

Príspevok v téme: Silna nadcha?
elissa

Dobry den, cez vikend som zacala kychat a potom sa k tomu pridruzilo aj silne skriabanie v hrdle, v pondelok som vsak sla do skoly, to som uz vo velkom soplila a hrdlo bolelo, sucho som pokasliavala, ale fungovala som. Od utorka lezim v posteli a som velmi slaba, robi mi tazkosti aj ist na zachod. Hrdlo prestava boliet, mam upchaty nos, obcas zakaslem. Teplotu nemam, trapi ma len ta slabost.Je to nadcha a odporucate mi ist zajtra do skoly? Dakujem.

aja25

Bolo mi ctou....velmi pekne dakujem za pozdrav prajem vela stastia na Slovensku!!!A velmi to neprehanaj s nicím zlata stredna cesta!!!!...hi

slusny_muz

Dobre ranko damy. Chcem len napisat, ze pomaly koncim s prispevkami...HI..finishujem s robotou a hlavne musim nabrat po vecerecoch fyzicku ked chcem nabehnut na nejaky poriadny rezim v BA. Tak ak budute mat nejake otazky ohladom imunostimulacie, medu,propolisu, alebo len tak pokecat, popripade budete nieco potrebovat vybavit na Kramaroch...rad sa k nim vyjadrim..moj kontakt je: pugynko@yahoo.com
Majte sa krasne a specialne pozdravujem modroocko..HI...pa pa

slusny_muz

Ahojte damy. Ethelka prepac vcera mi padol net. Neboj, iba Ajka je moja favoritka, ja som jej verny...Hi
Elisska prajem skore uzdravenie...a davakj si med s materskou kasickou nabuduce a budes immuna voci chorobam...

ethel

tak to ti bude dobre zajtra...hi..ale pozor ak má modré oči..hi...V nočnej som si čítala,čo ste si písali..hi..si ma pobavil...

slusny_muz

Mnam termix..to som uz nemal dlho...mne ked som bol maly chutil termix a tzv. milacik. Mnam to boli dobroty. Zajtra som pozvany na veceru ku kolegyne...Hi...tak som zvedavy co dobre navari....

ethel

Ahoj slusny_muz,nie,dnes nie....doma si to lepšie užijeme...hi..A ja som dnes len na mlieku(len tak),takže by mi alko neurobilo dobre...hi