Silna nadcha?

Príspevok v téme: Silna nadcha?
elissa

Dobry den, cez vikend som zacala kychat a potom sa k tomu pridruzilo aj silne skriabanie v hrdle, v pondelok som vsak sla do skoly, to som uz vo velkom soplila a hrdlo bolelo, sucho som pokasliavala, ale fungovala som. Od utorka lezim v posteli a som velmi slaba, robi mi tazkosti aj ist na zachod. Hrdlo prestava boliet, mam upchaty nos, obcas zakaslem. Teplotu nemam, trapi ma len ta slabost.Je to nadcha a odporucate mi ist zajtra do skoly? Dakujem.

aja25

Od neho som citala Vibijanu,Roman pro zeny,Ucestnici zajezdu...a vzdy som sa dobre bavila....myslim ze je to aj sfilmovane ale kniha je kniha!!!!...a na Matkinovi som sa nahlas rehotala...hi,hi

ethel

o 18 idem cvičiť jógu v tv...hi...ozaj prečítala si si už knihy od Matkina?Polnočné denníky,...ja som dočítala mexickú vlnu a je fajn,odporúčam..

aja25

Aj ja to citim v telocvicni ze leto sa blizi....taky natresk!!!hi..a to si baby este nekupovali plavky....to bude este vacsi...hi

aja25

...hi..to je nahoda!!! Ja mam zas kamosku
a ta mi vzdy v lete hlavne ked sme boli pri mori nadavala ze najprv idu moje oci az potom ja!!!!A ked bola tehotna tak kazdy vecer carovala aby jej chlacek mal tmave vlasy s modrymi ocami este sa mi smiala ze mi ho da vynosit!!!!A maly je blondiacik so zelenymi ockami ale je krasny aj tak....takze na tom vobec nezalezi!!!!

aja25

Hej videla som reportaz na joj-ke....No tak zle to so mnou nie je ja iba 5-6 krat 1 hod tyzdene.Ta dievcina to robila 5-6 hod.denne....brrr.V sobotu som bola 1 hod rekreacne na speningu a potom som mala 1 hod vecer s klientkami a mala som dost!!!

ethel

...vrana k vrane sadá,rovný rovného si hladá...nemýlila som sa v tebe...to som rada...a začala som si viac všímať moje kamošky a moja best kamoška má ako ty modroočko a brunet...nikdy predtým som si to neuvedomila...sranda...