Silna nadcha?

Príspevok v téme: Silna nadcha?
elissa

Dobry den, cez vikend som zacala kychat a potom sa k tomu pridruzilo aj silne skriabanie v hrdle, v pondelok som vsak sla do skoly, to som uz vo velkom soplila a hrdlo bolelo, sucho som pokasliavala, ale fungovala som. Od utorka lezim v posteli a som velmi slaba, robi mi tazkosti aj ist na zachod. Hrdlo prestava boliet, mam upchaty nos, obcas zakaslem. Teplotu nemam, trapi ma len ta slabost.Je to nadcha a odporucate mi ist zajtra do skoly? Dakujem.

ethel

Ahoj moja Elisska,tebe je tá nadcha súdená?Navar mu čajík..antibiotiká nepotrebuje,ale ak budú teploty viac ako 3 dni tak radšej nech ide k lekárovi.Len nech oddychuje,leží a ty sa o neho pekne postaraj...

elissa

Ahojte vsetci, tu som. My sme vcera marodovali. Priatel bol na preventivnej prehliadke u doktora (pozrel mu do krku ako malemu chlapcovi a odvazil ho, aj to zle a vypisal listok na odber krvi na cholesterol) a chytil tam zrejme chripku:(((( Mrzi ma to, ja som ho nahanala, aby siel na preventivku. Citi sa slabo, vsetko ho boli a ma zvysenu horucku.Roky nebol chory, ako ja. Dnes pojdem zo skoly skor, blicnem filozofiu. Robilo mi problem vyjst na druhe poschodie, drzte palce, aby som neochorela, ved kto sa bude o nas starat? Vsetci ludia okolo su chori...Vsak nepotrebuje antibiotika, ked je to chripka? Hrdlo ho neboli. Len hlava a krize, je bledy a nevladze.

aja25

Ahojte ...dufam Ethel ze vsetok smutok je uz zazehnany...a slusny_muz cvicilo sa mi super.....dlhsie sa neozvem mam fofry obcas si vas precitam....pa,pa

ethel

nie,on je vo fórach o filmoch a pc programoch..hi..každý liečime niečo iné..hi...tak ja bežím...majkaj sa tu...