Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PdF UK - anglicky jazyk v kombinacii so slovenskym j.

Príspevok v téme: PdF UK - anglicky jazyk v kombinacii so slovenskym j.
tinusska

Ahojte,

studujete niekto tieto predmety? Kedze sa dá táto kombinácia studovat len denne, zaujimalo by ma, ako to casovo - rozvrhovo vychadza. Ci chodite do skoly kazdy den a pod. Chcela by som totizto popri studiu aj normalne pracovat, tak chcem vediet, ci je to aspon trosku (samozrejme s velkou toleranciou mojho zamestnavatela) mozne....

zuzula12

Tinusska ... ja mam anj s bilogogiou, ale chcem ti povedat, ze kombinacia AJ a SJ je dost narocna. Nebudem ta odhovarat, len teraz ked ucim, tak lutujem kolegyne s touto kombinaciou. Su to dva maturitne predmety a maju toho straaaasne vela. Jedine ak by si bola do tychto predmetov zazrata ... alebo nechcela v buducnosti ucit. Vseobecne, budes mat vela citania knih (ak je AJ aj s literaturou) ...

levicaaaaaaa

tinusska: knihu zrejme nie, ale na agličtinu sa uč to čo na maturitu úrovne B2...slvenčina neviem , ale veď oni vyhodia kritéria a pošlú ti aj čo sa máš učiť na prijímačky...

levicaaaaa

tinusska, Kikusss má pravdu, je to tak... ale tých predmetov budeš mať dosť, v priemere tak 12 za semester. ale tak robota sa dá stihnúť si myslím... ale cez skúškové ani veľmi nie... :/

Kikusss

ahoj, no nestudujem zrovna slovencinu s anglictinou, ale na pdf uk si student viac-menej robi rozvrh sam podla toho kedy co je a ako mu to vychadza navzajom, pretoze niektore predmety sa prekryvaju, tak si musis vybrat jeden a druhy si dat v inom semestri.a niektore predmety su take, ze si ich nemusis davat poporadi, ale ako ti to vyhovuje..ja som mala tento semester kazdy den nieco, ale tak nemusi to tak byt vzdy..len skor si myslim, ze clovek je rad, ze sa mu ten predmet s nicim nekryl a zmestil sa nanho(lebo na predmetoch ucitelskeho zakladu su uprednostnovani studenti vyssieho rocnika) a preto ani neriesi, ze musi byt v skole kazdy den :))..dufam, ze som aspon nejako pomohla :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

PdF UK - anglicky jazyk v kombinacii so slovenskym j. - Fórum - ZDRAVIE.sk