Kto bral doxybene na plet? Co po vysadeni?

Príspevok v téme: Kto bral doxybene na plet? Co po vysadeni?
doxybenkaa

chcme sa opytat, co sa vam dialo po dobrati doxybene.
Mne velmi pomohli ,pory s astiahli, plet sa nezapalovala... brala som ich 3 mesiace... dnes su to 2 tyzdne, co som ich vysadila a mam pocit, ze posledne 3 dni s a mi horsi plet, mam jeden zapaleny polavi vriedok a akoby zvacsene zanese pory, to sa kde nabralo??? som v soku, ze by sa to tak rychlo vratilo naspat?

(mam sice menzes, ale pocas uzivania doxybenea celkovo som pocas tychto dni plet horsiu nemavala, preto ma zaujima, len ze ako to vyzeralo u vas po vysadeni)

dakujem vam, som zufala, ak som to brala 3 mesiace nadarmo

tpch

rozhodne necakaj zazrak..a nebud prekvapena, ked sa tvoja plet vrati do povodneho stavu. ATB totiz pomahaju iba pocas uzivania.

opalka

chcem sa opytat, co si myslite....
keby som po douzivani doxybene zacala brat ne udrzanie priazniveho stavu pleti inneov detox + zinok ???
vraj to celkom pomaha,ja viem,je to drahe,ale plet riesim cely zivot a mam obavy,ze po doxy sa mi zas vratia otrasne vredy
myslite, ze by to mohlo pomoct,nemate skusenosti?

Psycho_Carol

Ahojte dievcata,

ako tu vsetky pisete aj ja som mala problemy s akne a preto mi dermatologicka predpisala Doxybene a kombinovanu antikoncepciu Diane 35. Poctivo som lieky brala 3 mesiace. Obcas mi bolo nevolno, niekolkokrat som zvracala, ale dalo sa to vydrzat, pretoze pocit, ze plet sa vam kazdym dnom hoji a vyrazky pomaly miznu je uzasny...po 3 mesiacoch som mala krasnu plet a tak som Doxybene vysadila :) Teraz su to uz 3 roky od dobratia Doxybene a sice stale beriem antikoncepciu, teraz uz Belaru, tak s akne nemam ziadne problemy. Plet je krasne cista :) Ale musim podotknut, ze sa mi pred menstruaciou zvykne urobit vyrazka, ale to je uplne normalne :) No, a na zaver, som rada, ze moja plet sa uz NIKDY nedostala do stavu v akom bola pred liecbou...

radulka

no ja som mala problem s pletou po operacii. stratila som vela krvicky a tak mi museli dat a vtedy sa to zacalo. nemala som nejake vrty ale mala som a vadilo mi to. doktorka mi dala doxybene a je dobre :) dufam to kazdemu tak pomoze nie len mne ;)

doxybenkaa

cajik- nic mi nikde nezistili, len som si to sama odpozorovala a koznami to potvrdila, ze paradajky vyvolavaju taketo reakcie... ako uniekoho cokolada...

vidim, ze ked 2-3 dni mam v salate paradajku (cerstvu) vyhadzem sa... a potom, ze jedzme vela zeleniny :D

cajik

paradajky - nemas nahodou histaminovu intoleranciu, a preto sa ti robia vyrazky ?

to ma len napadlo, nie som ziadny odbornik, ale ked som na nete hladala preco by som mohla mat vyrazka, narazila som na to

doxybenkaa

cajik: aj mne doxy velmi pomohli a tiez pouzivam BIO-dermu ...

no ako som uz pisala, teraz po ich vysadeni som trosku v soku a rozmyslam, cim to je, ze mam na tavri take zapalene miesta.... paradajky som jedla, co mi nerobi dobre,ale nie zas az takto zle,ako vyzeram... do toho tie kramy, mozno trosku stres.... dufam, ze to je len tym

este ma napadlo, ci to moze byt tym, ze cca 10ty den sme boli na 4 dnui na lyzovacke, kde dost svietilo slnko, horske, opalilo nas,aj ked sme sa chranili...ze ci to v suvislosti s antibiotikami + UV ziarenim nemohlo vzniknut, co si myslite ?

cajik

uz som tu na fore o doxy pisala, mne to pomohlo, co som 10 rokov bojovala s vyrazkami. brala som 20dni. cez menstruaciu sa aj mne zacali robit pupaciky drobne, ale dala som si na nich biodermu sebium al ci ako sa to vola a hned zmizli, ani sa nevytvorili.. a inak nic, dufam ze to tak ostane uz navzdy