Dobry mejkap?

Príspevok v téme: Dobry mejkap?
simona 369

existuje vobec dobry mejakap,ktory vydrzi na tvari aspon 5 hodin bez toho aby sa roztiekol, a aby nebola mastna plet????
ak niekto pozna takyto mejkap napiste
najlepsie by bolo ak by bol na problematicku plet z akne.. a nejaky tyky ktory na pleti neje vidiet aby prirodzene prilahol k plet DAKUJEM

aluska

baby to sa mi len zdalo alebo ten miracle touch maju len 3 odtiene?aspon tak som videla u nas v dm a zdali sa mi byt nejake moc tmave

oh.my.gosh

super, tak tom si zbehnem kupit, akurat sa mi mina :) mirka, len ten odtien som myslela, ze aky mas z toho praskoveho? myslim ze tiez budem mat rovnaky ked aj ty pouzivas 45 miracle touch, by mi to pomohlo, lebo ja si nikdy netrafim odtien. som kukala na ich stranke max factor ten natural minerals ze maju len 40, 70 a 75. tak to si zase nebudem vediet vybrat medzi 40 a 70. a mozno to vyriesia aza mna a budu davat len jeden odtien, ako to urobili s korektorom :D

Mirka023

Ja mam tiež 45 :) To je take najprirodzenejšie. potom tmavšia je 70 a potom čo je svetlejši, tak je už velmi bledy, taky že na mrtvoly :D mi vravela vizážistka z MF.

Mirka023

gosh, ano, ten mineralny make up.. natural minerals. Tak ten davaju k mirracle touch zadarmo. Len som pisala, že ja to použivam ako puder, proste si dam Mirracle touch a na to natural minerals. Mi to vyhovuje viac ako puder.

oh.my.gosh

a este ma napadlo ze sa ta opytam, aky mas odtien toho praskoveho? ja mam miracle touch warm almond 045, nevies aky je taky podobny odtien ako tento? dakujeeem :)

oh.my.gosh

mirka prosim ta aky praskovy davaju zadarmo? ten mineralny praskovy make up, nazov mi teraz vypadol, ci puder, ci ako? :)

papaja

ci existuje?asi nie....treba skusat
ten spominany max factor je dobry ale ide do penazi lebo mne napr.vydrzi len mesiac
chystam sa na Estee Lauder Double wear,hadam trafim tentokrat

Mirka023

Ty si ešte stale nenašla dobry mejkap :-)
Max Factor mirracle touch. teraz k nemu davaju vo Fann aj práškovy zadarmo, oplati sa... ja použivam potom ten praškovy ako puder a pleť vyzera potom dokonale.