Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo na vypadavanie vlasov? Uz som zufala...

Príspevok v téme: Čo na vypadavanie vlasov? Uz som zufala...
slnecnica24

zdravim... mam taky problem... pred styrmi mesiacmi som prisla do UK s krasne cistou pletou a v podstate s celkom dobrymi vlasmi... no po mesiaci sa mi zhorsila aj plet a cim dalej tym mi viac vypadavaju vlasy =( nikdy som nemala bohatu hrivu, stale mi trosku vypadavali vlasy, ale nebolo to az take strasne... teraz mi po kazdom umyti vypadne nenormalne vela vlasov... normalne sa uz bojim umyvat si vlasy... mam ich dost riedke a este toto =((( ak mate niektora skusenost s niecim podobnym, tak by som vam bola velmi vdacna za hocijaku radu... a prosim poradte ake pripravky vam pomohli... dakujeeeem

ovca

Kavovy olej do korienkov, kokosovy alebo olivovy do koncekov, takto to robim po kazdom umyti a mam pocit ze.mi padaju menej.. alebo sa o tom len snazim presvedcit sama seba :D tiez mi zacali tuto jesen neskutocne padat, takto mi nepadali este nikdy.. zacala som brat zelezo, pretoze mi zistila doktorka chudokrvnost, padaju este viac, paradoxne, kedze by ich to zelezo malo posilnit.. jem aj zinok, dlho, nepomaha na nic. Asi na tom kavovom oleji nieco bude. Kupite ho v kazdom zdravom obchode.

nama232

ja odporúčam z vlastnej skúsenosti tabletky Biosil plus...moja mamina je kaderníčka a odporučila to už aj všetkým svojim zákazníčkam...zatiaľ sa nenašla ani jedna, čo by jej to nepomohlo...stojí to iba kolo 3 eur..je to výživový doplnok...ja som tomu nedávala veľké nádeje, ešte som si tak myslela, že niečo také lacné nemôže pomáhať...ale používam to už pol roka..každý deň jednu tabletu a som nadmieru spokojná...

blue-ray

Pri nadmernom vypadávaní vlasov sa treba zamyslieť či je vaše stravovanie dostatočne výživné a či vám v tele nechýbajú nejaké dôležité živiny. Ako vitamíny, minerály, stopové prvky. Najmä vit. b skupiny, vit. A, C, E, železo, vápnik, bielkoviny ale aj tuky ak ide o podvyživených ľudí.
Ďalšou príčinou môže byť elektromagnetické žiarenie z mobilov, počítačov a iných elektronických zariadení. Tiež je dobré zamyslieť sa v nakoľko znečistenoum životnom prostredí žijem/voda, ovzdušie, pôda/
Stres a nadmerné nervové vypätie, užívanie antikoncepcie a iných hormonálnych liekov či iných liekov môže byť tiež príčinou.
Ak po odstranení týchto príčin problém pretrváva je vhodné navštíviť endokrinologa, imunologa, dermatologa či gynekologa.

hanka9

No a nie ze po vykopani korena tam zanechas jamy ako po vybuchu granatom. Jamky pekne zahrabat vrstvom zeminy, zlahka udupat a upravit, aby bolo pekne. Voci prirode sa musime spravat nanajvys setrne a zodpovedne!

hanka9

Chod si za dom opatrne vykopat koren lopucha, urob si z neho odvar a vmasiruj do pokozky. Opakuj niekolko dni. K lopuchu mozes vykopat aj koren zihlavy, spolocne urobit odvar a vmasirovat do pokozky. Z uvedeneho si mozes urobit aj tinkturu - korene umyjes, rozbijes ci nasekas a zalejes najmenej 50% (lepsie 60-70) liehom. Nechas luhovat aspon 10-14 dni. Potom precedis a mas hotovy zaklad. 30 kvapiek do vody a sup vmasirovat.Tuto tinkturu mozes pri aplikacii skombinovat aj s inymi vhodnymi tinkturami, resp. olejmi. P.s- na ang. wik. pozri "biotin".

kikina:)

foligain tabletky - ja som vybrala dve balenia a úplne mi prestali padať..a to predtým ked som si po umytá rozčesávala som mala plné umyvadlo...teraz som objednala aj mamine a vidím, že aj jej to zaberá..skús, je to trošku drahšie, ale tie naše vlásky za to stoja.

kesha22

forcapil?? už som o tom veľa čítala, ale nepoznám nikoho kto by to bral tak neviem... ja na vypadávanie vlasov som zmenila v prvom rade jedálniček a začala som užívať vitamíny donnahair a po mesiaci už bol vidieť krásny rozdiel :) ono je to dané aj geneticky, ale vždy sa s tým dá niečo robiť :)

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo na vypadavanie vlasov? Uz som zufala... - Fórum - ZDRAVIE.sk