Žiarliť, či nechať plávať?

Príspevok v téme: Žiarliť, či nechať plávať?
peka

Chcem sa s vami poradiť.Mam s priateľom 5 ročny vzťah,krasneho syna,stavame si domcek a prijemne nazivame.Len viem,ze z casu na cas si smskuje so svojimi byvalimy,nebol to vztah len spolu spavali.A mna to hrozne hryzie,preco to robi,nedokaze na ne zabudnut.Su lepsie nez ja,ako si to mam uz vysvetlit.Viem,ze si pisali ist na kavicku ale sme den,noc spolu tak vie,ze nikam nechodi ale bojim sa ist na noc ci dve pozriet rodicou a jeho nechat sameho ci to hned nezneuzije.Mam to nechat plavat a nezatazovat sa tym a verit mu ci?Dodajte mi trosku optimizmu.Dakujem

jaja:)

Tak skus si aj ty zaesemeskovat s byvalim :D vsak co len tak kamaratsky :D len to neprezen aby si nemala vacsiu vinu ako on :D
alebo sa tvar smutne kukaj nanho psimi ocami a ak ta lubi urcite ho zacne trapit to preco si taka smutna...jemne naznac temu a ze ti to ublizuje... a on urcite zacne rozmyslat nad tym ze ti ublizuje...

purblanka

no nemám čas čítať to celé,ale ak si pozval do bytu tu kamarátku,tak to nevyzerá dobre.A necíť sa vinná,za to že si mu pozerala do mobilu.Potrebovala si si to iba potvrdiť,to čo si cítila,a mala si pravdu.No je to smutné.A povedala si mu to?

peka

Shakti1: dakujem za radu. Tiez to tak vidim, ze si nechava dvere otvorene aby sa mal v case nudze kde obratit a vratit. Pises akoby si nas poznala alebo mala vlastnu skusenost.

PS: dakujem za opravu slovenciny, normalne pisem bez chyb, diktaty neboli moj problem, ale asi som len ja omylna na tomto svete.

shakti1

možno sa málo rozprávate, staráte sa o dieťa a zabudli ste si robiť čas len sami pre seba a posilnenie lásky. Malého dajte aspoň raz za týždeň niekomu postrážiť a užite si spoločný večer. dom, dieťa, práca je trochu veľa naraz. ak to neurobíte, riskujete, že sa láska vytratí a bude vám nanič dom a všetko ostatné. snažte sa byť preňho aj teraz výnimočná aby na tie ostatné naozaj zabudol. pretože on si tými sms-kami necháva zadné dvierka a robí si únik z reality...........

meateat

No na tie byvale sa vykasli. Ak ste spolu stastni, nemozu ta ohrozit.
Ale s tou gramatikou nieco urob. Tiez nie som ziadny slovencinar, ale co je vela to je moc.
Pekny den

peka

Shivan: dakujem ti za podporu, hadam to nejako zvladnem. Len nieje jedneho dna kedy by som na to nemyslela. Teda na ne.