Žiarliť, či nechať plávať?

Príspevok v téme: Žiarliť, či nechať plávať?
peka

Chcem sa s vami poradiť.Mam s priateľom 5 ročny vzťah,krasneho syna,stavame si domcek a prijemne nazivame.Len viem,ze z casu na cas si smskuje so svojimi byvalimy,nebol to vztah len spolu spavali.A mna to hrozne hryzie,preco to robi,nedokaze na ne zabudnut.Su lepsie nez ja,ako si to mam uz vysvetlit.Viem,ze si pisali ist na kavicku ale sme den,noc spolu tak vie,ze nikam nechodi ale bojim sa ist na noc ci dve pozriet rodicou a jeho nechat sameho ci to hned nezneuzije.Mam to nechat plavat a nezatazovat sa tym a verit mu ci?Dodajte mi trosku optimizmu.Dakujem

katalinka

môj muž nekávičkuje s nikým, moji príbuzný však majú pozitívny vzťah k mojej prvej láske, z nejakého dôvodu (žiaden sex, ani nič podobné) sa sem tam stretneme (náhodne!!!), niekedy mu i zavolám (ako kamarátovi) ale vždy to skončí tým, že sa len utvrdím, že som sa pred rokmi rozhodla správne. Ono v manželstve sú aj ťažké chvíle a ja tvrdím...zúfalé ženy robia zúfalé veci.A pre mňa je to fakt kamarát...
Ja neviem vzťahy sú zložité načo ich komplikovať teóriami...

peka

Moj priatel si tie smsky vymazava vsetky ostatne si nechava no ked si pise s nimi vymaze, vidim na vypisoch,ze im pisal.Nevravim mu to. Ako hovoris,pokial neviem,ze sa s nimi vyspal prave teraz takr rozruch robit nebudem.Casto krat si poviem,keby chcel byt s nimi by bol uz vtedy ale nas vztah bol dlho na dialku potom som zanim vbycestovala a zili spolu v zahranici aj s malym a teraz sme doma.Aj na vianoce som si to vravela,oni su same a ja mam pri sebe moju miluvanu rodinu teda aj jeho. Nakolko ony..? Katalinka a tvoj muz pise byvalim ci kamaratkam? Chodia aj na kavicky ci to nevies?

purblanka

ja som tiež čítala manželove sms,a nič som tam nenašla-a je vidno,ked si ten telefon straži a ma ho pri sebe,a ked ho ma len tak pohodený.-ja by som mu to netolerovala.

katalinka

pozri mne robí toto isté manžel, v podstate roky (myslím sms) nemá dôvod žiarliť, myslí si, že ja o tom neviem, ale opak je pravdou....
v poslednom čase mám poci, že je in riešiť prípadnú neveru vo vzťahu, ale podľa mňa takéto podozrenia ničia vzťah, inak sa chová žena , ktorá premýšľa nad možnou neverou muža a inak žena, ktorá je vyrovnaná a spokojná, mimochodom je to veľmi cítiť....
niekedy treba brať život ako ide, neveru by som riešila až keby k nej naozaj došlo, takto mi to príde zbytočné mrhanie energiou.

peka

Viem,ze nieje odo mna rozumne mu preletiet do telefonu,viem.Ale snazim sa v sebe nanjst doveru k nemu tym,ze uz nenajdem ziadnu spravu.Viem,ze ma za ten tel odsudzujete.Ja na neho nekricim, preco tamma toto ci tamto.Som ticho a snazim sa to v sebe potlacit.Uz sme sa o tom otvorene rozpravali.Ked som sa ho pytala preco nieje s tou jednou s ktorou si uzival predomno, ked je zrejme lepsia ako ja tak povedal.Ze to nie.Vraj to nieje zena na vztah vraj len vyhladava novych a novych na sex.Trapi ma to vsetko len prepto,ze ja ziadnemu nevypisujem,nesnazim sa robit ziarlive sceny ani aby mal vo vztahu pochybnosti.Obcas sa pohadame ale ako zaprsi vyjde opat slniecko.

isabella

pozri, keby ta chcel podviest tak si na to najde prilezitost... takze to ci ist alebo neist rodicom by som neriesila, ja by som ziarlila asi, bo ked tam bol len sex, tak na to mu nebolo treba citov a teraz by ich teoreticky tiez nepotreboval... ale to je len moj nazor, moze to byt samozrejme aj inak...

katalinka

nežiarliť...
napísala si, že bol s nimi pre sex-žiaden vzťah, vy máte predpokladám pokojný a harmonický vzťah takže máš v rukách viac ako mali kedy ony...podľa mňa nemáš na čo žiarliť, určite však partnerovi povedz že o tých sms vieš a že ti to vadí, ostatné je na ňom.A k rodičom choď aj sama, niekedy je potrebné vo vzťahu prejaviť i dôveru...verím, že to zvládneš!