Žiarliť, či nechať plávať?

Príspevok v téme: Žiarliť, či nechať plávať?
peka

Chcem sa s vami poradiť.Mam s priateľom 5 ročny vzťah,krasneho syna,stavame si domcek a prijemne nazivame.Len viem,ze z casu na cas si smskuje so svojimi byvalimy,nebol to vztah len spolu spavali.A mna to hrozne hryzie,preco to robi,nedokaze na ne zabudnut.Su lepsie nez ja,ako si to mam uz vysvetlit.Viem,ze si pisali ist na kavicku ale sme den,noc spolu tak vie,ze nikam nechodi ale bojim sa ist na noc ci dve pozriet rodicou a jeho nechat sameho ci to hned nezneuzije.Mam to nechat plavat a nezatazovat sa tym a verit mu ci?Dodajte mi trosku optimizmu.Dakujem

poviem len

Peka, tak si hod mincou, ked sa nevies rozodnut ci ziarlit alebo to nechat plavat. Mas dost obmedzene moznosti, no je to tvoja volba, sama si si to tak stanovila.

purblanka

prečo nezaťažovat-prečo mby si mal písa´t s inými?ked je normálny,robit to nebude.Ak ju ľúbi bude sa snažiť byt snou nie?a nerobiť niečo čo by jej ubližovalo.Moj,ked sme boli spolu,všetky ženy si vymazal s pamäte,a ja tiež-nepotrebné čísla a kontakty.Teraz ked sme sa vzali,sme stale spolu,všade chodíme spolu,a všetko riešime spolu.

shivan

Ak si smskuje s babami co predtym len spaval tak s nimi asi nechce ist len na kavu :) sry :) Druha vec je ze niekedy je lepsie niektore veci nevediet a nerozoberat ako pise "poviem len".

purblanka

tak,nie je to príjemné vediet,že tvoja láska si sms-kuje s bývalými.Ak ťa ľúbi mal by sa venovat iba tebe a tvojej rodine,a ist s tebou k rodičom.Zavolaj ho tam,pojdete spolu.

odpoved

spytaj sa ho, ci by jemu nevadilo kebyze si ty pises s expriatelmi. Tazko je to takto posudit, ci mas mat obavy alebo nie.