Prestal som si pichat pred mesiacom

Príspevok v téme: Prestal som si pichat pred mesiacom
Lotus1

Po 7mich mesiacoch a po dovolenke v Thajsku , po doslednej diete a pri pravidelnom sporte som vysadil inzulin. Nic , vsetko v pohode existujem ako keby som nemal ziadnu chorobu,. Denne si robim glykemiu . Rano nalacno 4,8 po jedle do 6,8 dalsiu hodinu do 5,8 schudol som za 7 mesiacov 15 kg som presne na svojom BMI.Pomohla mi dovolenka v thajsku kde som mal z ich stravy pravidelne hypo. Predtym 5x denne inzulin.

hybe

neboj sa revolucia z toho nikdy nebude :) ani keby bolo na svete jeden a pol miliardy lotusov,stale by to bolo len jedna k jednej a bolo by to skor na ostrie noza pri dnesnom chapani chorob

jajka001_

rakovina a cukrovka patria medzi civilizacne choroby, rozumej choroby západnej civilizácie, spôsobené nesprávnym stravovaním a nesprávnym životným štýlom. na východe si udržujú tradičné spôsoby života, tiež verím, že v určitom štádiu su tieto choroby ešte liečiteľné, a preto verím, že čo píše zakladateľ v tejto téme, je pravda.

hybe

ok mozno je to tak ze topiaci sa aj slamky chyta :)))
jasne ze jeden z miliona neznamena pre niejaky dokaz absolutne nic,dokonca aj keby to bola uplna pravda,tak to je vlastne nic,zvlast ak by to ohrozovalo nieci zisk nami nepredstavitelny,preto sa len tak volne rozpravame,je to bezvyznamne rozpravanie to si uvedomujem,ja to beriem ako fantazirovanie ako vravis,aj ked proti tomu co som uviedol ze vychodna medicina je stara viac ako 5000rokov a zapadna vyroba lieku stoji 800milionov dolarov nemozes namietat nic,to su totis fakty,ostatne je len uvahy o tychto faktoch
vies kolko ludi bolo vyliecenych z rakoviny zmenou stravi? ja viem o 5-tich,boli v tv v relacii wadkerti talkshow,kde rozpravali svoje pribehy a bola tam aj jedna lekarka ktora im do oci povedala,ze ona tomu co rozpravaju neveri xixi,ak chces kludne mozme prave tych piatich hodit medzi nahodu,mne je to jedno
zap a vych medicina mi pripomina nieco ako vych a zap nabozenstvo,kazdy kde zije tak take nabozenstvo zvycajne aj prefetuje,jehova neopusti svojho boha a krestan tak isto a tam naisto nemozme hovorit o niejakych dokazoch,snad iba o zazrakoch
inac ja som tvrdil ze "to" zabera,ako pises na konci,ale ze neviem ci u kazdeho a to je velky rozdiel...a netvrdim ale skor si to len myslim,ako vravim - uvahy,ked nebudeme uvazovat tak nam zakrpateje aj mozog nielen pankreas no nie? :)))

Denz.

nestaci mi to ako nejaky dokaz ,ze to mu pomohlo.To je asi tak ako s rakovinou......niekto sa vylieci aj bez pomoci uplne sam.....
Cize tvrdit,ze to zabera ....je trosku zly nazor.

hybe

jasne ze len fantazirujem,su to len uvahy a uvazovat sa smie nie?...snad som sa ta nedotkol,ja som v thajsku nebol takze dokaz ti nedam ale tutok lotus ti nestaci?

Denz

hybe- co ty stale s tym Thajskom???
Co si tam travil v zaludku????
Mam pocit,ze si nejak pomyleny.
Ved daj nieco comu sa bude dat aj pozriet na zubok....
Stale mam pocit,ze len fantazirujes.

hybe

caka ta to co kazdeho zapadniara.....a v thajsku si bola? xixi no vidis,tam by ti hned nasi doktori vysvetlili ze si asi na zlej diagnoze