Prestal som si pichat pred mesiacom

Príspevok v téme: Prestal som si pichat pred mesiacom
Lotus1

Po 7mich mesiacoch a po dovolenke v Thajsku , po doslednej diete a pri pravidelnom sporte som vysadil inzulin. Nic , vsetko v pohode existujem ako keby som nemal ziadnu chorobu,. Denne si robim glykemiu . Rano nalacno 4,8 po jedle do 6,8 dalsiu hodinu do 5,8 schudol som za 7 mesiacov 15 kg som presne na svojom BMI.Pomohla mi dovolenka v thajsku kde som mal z ich stravy pravidelne hypo. Predtym 5x denne inzulin.

kamari

Caute. Priklanam sa asi k nazoru, ze islo o zle stanovený typ cukrovky. Zisťovali Ti v krvi prítomnosť protilátok Anti CAD? Ak áno akú si mal hladinu?
Ja totiž už 2 roky držím veľmi prísnu dietu - surová zelenina, 2-3 celozrnné knackebroady a 1 jablko na deň + zopár orechov; denne 40-45 min športujem a bez inzulínu to vôbec nejde. Dakedy - ako napr. teraz posledné 3 dni mám glykémie nalačno nad 7 napriek tomu, že vynechávam aj to ovocie... Fakt je že pichám len 1x Lantus, ale stojí ma to veľa úsilia a vôbec nestačí upravená strava. A to sa mi ešte nejaký vlastný inzulín tvorí.......... Takže čo ma čaká a neminie????

hybe

vyroba jedineho lieku stoji 800 milionov dolarov a kym sa dostane do obehu trva 15 rokov a tieto prostriedky sa musia samozrejme minimalne podniku navratit a preto to musi tak z tym nasim "zapadnym" liecenim byt,vsetko je to o velkych peniazoch,liek sa vyvynie a v zapeti ho prevalcuje dalsich 10 novych,lebo su vraj lepsie ako ten predosly uz nevyhovujuci iek,no a o rok uz budu zasa nove lepsie ako tie co su teraz lepsie od tych predoslych atd az kym nepride zazracna pilurka na dm1 na ktoru vsetci cakaju,čo je vlastne ale krok proti prirode,staci sa nad tym zamysliet,ked pakreas neplni svoju ulohu ,tak podavanim inzulinu z vonku este viac zakrpateje (poremisia) a zazracna pilurka ma funkciu pankreasu niejak nahradit,teda tak trochu osalit prirodu

- mira

Nie je to ani zďaleka prevratný objav. Tieto informácie sú staré vyše 30 rokov

/pozri napr. Čínska štúdia/,

len akosi nevyhovujú farmaceutickému priemyslu, ktorý ich potláča a masíruje nám mozgy tvrdeniami, ktoré im nadháňajú zisky.

hybe

tak to sa zbytocne tesis,medicinsky byznis potrebuje obrat :) stym nikto nic nenaroby a vychodna medicina je znama uz 5000 rokov ale my zapadniari ju berieme ako akoze nepodstatnu,my sa nepotrebujeme liecit jednoduchou skromnou stravou,my potrebujeme mat hlavne velky obrat a zisk,to sa zastavit neda,je to dane systemom,uz sme v tom a nedame si do toho kecat od niejakej neodbornej vychodnej mediciny,aspon ja to tak citim,ze to tak niejak je,mozno sa mylim

Denz

hybe- tak to je prevratny objav:)
uz sa tesim ked to uvidim v telke a kazdom casopise a budeme si to citat aj na internete a aj na tu knihu sa tesim:)))

hybe

samozrejme ze to nie je podvod,dokonca ti to mozu potvrdit aj spominani lekari zo slovenska co tam s nim boli ak by si za tym siel...
je to skor dobra sprava pre nelenochov ktory sa neuspokoja len z tym co im naserviruje na peknej tacke nasa prilis ucena tzv zapadna medicina ale skusia aj nieco ine kym zhltnu obsah tej zlatej tacky
jedno je iste,ak clovek chce,tak sice nemusi mu to pomost,no nikdy nevie ci to prave unho nezaberie a hoci len na urcity cas odiali to pichanie,ale nic tym predsa nepokazi,skor naopak,pomaly krocik po krocku sa vsetci spolocne cele ludstvo dostavane k chapaniu fungovania toho nasho uzastneho ludskeho tela

hybe

"...Inak bolo tam so mnou niekolko vyznamych doktorov zo Slovenska a ti hned mali na jazyku,ze v prvom rade zle stanoveny typ cukrovky..."
ok,lenze si dovolim povedat,ze keby si nebol navstivyl to thajsko,tak ta diagnoza by bola na dlhe roky stanovena akože spravne....chapes,zbytocny inzulin naviac vstrekovany do tela....preto sme tu vsetcia do jedneho nevyliecitelny,len sme lieceny,jasne nie kazdemu sa da takto pomoct (mozno len par percentam,mozno aj kazdemu,neviem) a ty ako "skoro vegetarian" si sa tam len akokeby vratil do svojej vlasti "medzi svojich" :) a hned to aj zabralo,(iny sposob zivota je tam asi) keby som mal many,tak aj ja tam idem na vylet,hoci tu jednotku uz mam 20 yearsi,tak aj tak by sa telo hned "spametalo" (napriek zlym statistickym prognozam o fenomene zvanom remisia),lebo staci ked teraz nic nejem a idem niekam na celodennu turu,tak vecer aj po najedeni sa este glymca chvilu,asi styri hodiny drzi v norme,ale potom uz nabera kurz do nebeskych vysin,staci ak sa rano najem a uz treba pichat kopu inzulinu...a ty si mal kolko rokov dm1??