neviete o tom,kde sa da studovat zachranarstvo prosim?

caliber

Otázka čize teraz idem maturovat na strojarskej po uspesnej maturite by som si mohol dat zaiadost na toho zachranara na UKF NR ,,ako sa prosim vas voal presne ten odbor ???aa ja by som chcel vlastne len robit vodica RZP...mam ist studovat teda na tu UKF,,samozrejme ak mozem ist zo strojarskej

cokoladka898

mam rovnaky ako tu len si pridaj koncovku azet.sk napis postu alebo mail a napis ze si odtialto aby som ta vedela zaradit... :)

B_Miso_B

cokoladka898

Dakujem ti velmi pekne a mohol by som poprosit este kontakt na teba v podobe mailu alebo azet alebo FB ? mal by som este par otazok a tu cez forum je to trosku zdlhave...dakujem...

B_Miso_B

cokoladka898

dakujem a mohla by si mi dat webovu stranku ak mas na tu skolu ? nemozem to nikde najst...ak by si bola taka zlata mohla by si mi dat aj na BB aj na NR...Dakujem velmi pekne

cokoladka898

no rozdiel medzi RZP a RLP som uz vysvetlovala myslim ale rada zopakujem. v jednej posadke su dvaja zachranari a v druhej je lekar a jeden prip dvaja zachranari pricom jeden je vodic, ale ten musi byt tiez zachranar podla noveho co som aspon pocula.
a co sa tyka toho co by som si ja vybrala, tak asi by to bol lekar. ale tak je to tvoja vec...je to len na tebe. na co mas, comu sa chces venovat.

miso, ked sa chces stat zachranarom viem ze je skola v BB a v NR. neviem odkial si ale ja som studovala v nitre a mala som prijimacky len talentove...cize to znamena ze telesna...plavanie, vydrz v zhybe, brusaky, hod medicimbalom, skok do dialky z miesta, clnkovy beh a vytrvalostny clnkovy beh...to by malo byt asi vsetko..nic ine ma nenapada...

v pripade dalsich otazok rada odpoviem :)

B_Miso_B

Ahojte

Mam zopar otazok na Vas. Chcel by som sa stat zachranarom , presnejsie zachranar co robi v sanitke ale neviem ako na to .. poradi mi niekto ? Aku skolu mi na to treba a hlavne ci je tazke sa tam dostat a pod. Dakujem vopred za skoru odpoved.