Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Max Factor Lash Extension Effect mascara

Lucinka33

Do Viedne sa tak skoro nedostanem, ale v marci by som mala ist do Zenevy, tak ak budem mat cas, pojdem pozriet do MACu :D Uz som aj zistila adresu, kde tam maju predajnu :)

oh.my.gosh

nie nie, som sa poymlila,na maria hilfe, nevem ako sa to pise spravne, si ti dve ulice dost mylim :D no proste maju ho aj vo videni

Lucinka33

amika a kde kupujes MAC? Asi v zahranici, ze? Tu to nedostat a cez net zo zahranicnych stranok je drahe postovne.
Inak, diky baby, usetrili ste mi 8 eur :)

sophi

veronika ak mozem povedat za seba, tak najprv bola u mna jednotkou zo znacky MF Masterpiece Max.. vyskusala som uz tiez kadeco, ale nic tuto riasenku neprekonalo.. no a nedavno som si kupila vtedy novinku z rady MF False Lash Effect a dovolim si tvrdit, ze je este lepsia nez Masterpiece Max..

no a vcera som si kupila tu novinku, o ktorej je vlastne tato tema a mna teda neoslovila.. splnila doslova len to co slubuje.. predlzene nezlepene pekne oddelene riasy.. ale nie su huste...ani take vyraznejsie.. takze ja sa opat vratim k False Lash Effect..

tot moje skusenosti s riasenkami MF :)

veroniiika90

baby, vyskusala som uz vselijake maskary, ale stale mam pocit, ze som nenasla pre mna to prave. pocula som od viacerych ludi, ze MF maskary su naozaj dobre. este som ziadnu nevyskusala, tak vas chcem poprosit o radu, ktora je najlepsia, lebo sa v tom uz nevyznam :P moje riasy maju taku normalnu dlzku aj hustotu. dakujem :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Max Factor Lash Extension Effect mascara - Fórum - ZDRAVIE.sk