Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Max Factor Lash Extension Effect mascara

missi

No riasenky od max factor sú skvelé, naposledy som mala False lash efect ,vôbec mi nedrázdila inak citlivé oči a nelepila riasy,baby ktorá mate Lash extension,je lepšia ako False efects??? Díky ...

oh.my.gosh

teda luci ty nezanedbavas pripravu :D si myslim ze tam budu mat aj lepsie ceny, cim viac na zapad tym lepsie (ceny myslim :))

Lucinka33

Do Viedne sa tak skoro nedostanem, ale v marci by som mala ist do Zenevy, tak ak budem mat cas, pojdem pozriet do MACu :D Uz som aj zistila adresu, kde tam maju predajnu :)

oh.my.gosh

nie nie, som sa poymlila,na maria hilfe, nevem ako sa to pise spravne, si ti dve ulice dost mylim :D no proste maju ho aj vo videni

Lucinka33

amika a kde kupujes MAC? Asi v zahranici, ze? Tu to nedostat a cez net zo zahranicnych stranok je drahe postovne.
Inak, diky baby, usetrili ste mi 8 eur :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.